Re: Kakšni so plani za leto 2016?

Sardinija:
campi-cca htvaske cene, modro gostovat pri lokalnih kmetih-zastonj.
Hrana-top. Cene nizje of slo, cro. Je pa res, da sem ljubitelj morske hrane. Na Sardiniji je morske hrane v izobilju, lokalnih ostarij cel kup. Hobotnic, rib,... sem se res najedel.
Lokacijsko: meni najbolj vsecen del je vzhodni. Prepotoval pa celotno sardinijo ob obali & potoval po celini.
Morje: mljask.

Druzinske prvomajske letos s familijo na Sardinijo. Brez kombija. Mi je muka vozit do Genove.

Vec na zs

Na Korziki sem bil 2008 in se spomnim, da so trgovine s hrano zlatarne. :) Kampi so kar ok, med 20-30 eur na dan. Sardinija pa zelo primerljiva z nami, je pa plus, ker lahko legalno spiš na free ali pa pza od 10 eur dalje.

@mondxxi, kam na sever? Upam, da mi tudi enkrat... :)
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Evo, tud mi2 splanirala pot po Franciji in Španiji. Sem jo pa malo skrajšala, izkušnja od lani, ker je bilo 7000 km preveč za 18 dni.. tokrat se je izšlo na nekih 5300 km, kar je še vedno dovolj in Ljubo že zavija z očmi :roll: Štart: v četrtek, 21.7.16 zjutraj. Komaj čakam :D

Slika
Ljubo&Ljuba

Srečno pot z novo pridobitvijo, če bo kaj kašljal mu daj tisto VW značko iz Vinice gor pa bo šlo brez problemov naprej,

LP, iz Medulina.

@ Sedim za mizo pred prikolico pogled delno na morje delno na kasonar. Nekak mi bolj odgovarja naredit 312 km v eno smer. :)
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov