Re: Pomoč pri nakupu T3
Ivek, Ivek ko bi ti vedel kaj te tukaj caka.... Za predstavo si oglej mojo temo o obnovi, ker na tem kombiju ne vidim drugega, kot da se spravis zraven, kot sem se jaz. Tukaj pod 10.000 eur tezko prides skoz da to obnovis.
Ivek napisal/-a:Ali auto je zdrav od ispod, nije opće trul na oko.













Anton aus napisal/-a:Pitaj ga koliko hoče bez prometne.
Ivek napisal/-a:Kaj valjaju ovi zici kaj su nutra? Kolko bi dobil za njih?
Ivek napisal/-a:Dečki sutra idem po ovaj kombi
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov