pozdravljeni,
mene zanima katere šušte kupit za znižat T3ko spredaj za cca 4cm in zadaj za 2cm? mogoče kakšen link?
hvala in lep pozdrav
Re: nižanje T3
Expert za VW T3
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz
Re: nižanje T3
TommyGun napisal/-a:Anton, s čim si pa ti tvojega nižal? koliko cm?
Expert za VW T3
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz
Re: nižanje T3
http://cgi.ebay.de/FK-Tieferlegungsfede ... 2eb13f3459
ta slika je najverjetneje simbolična
sicer pa pozna kdo to firmo FK?
EDIT: sem namalo pogooglal in jih kar naročil
ta slika je najverjetneje simbolična
sicer pa pozna kdo to firmo FK?
EDIT: sem namalo pogooglal in jih kar naročil
Re: nižanje T3
Pozdravljeni!
Da ne začenjam nove teme. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje s tem.... http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/podvozje/vzmeti/sportno-vzmetenje-ta-technix-vw-transporter-t2-t3-60-45mm-vw128-ta--1322187686.html?aclct=1504666802&kw=vw+t3
Hvala!
Da ne začenjam nove teme. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje s tem.... http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/podvozje/vzmeti/sportno-vzmetenje-ta-technix-vw-transporter-t2-t3-60-45mm-vw128-ta--1322187686.html?aclct=1504666802&kw=vw+t3
Hvala!
Re: nižanje T3
Če nočeš da se ti bo čez nekaj časa vse škripalo ne delaj tega.
Če daš nižje fedre bo avto trši, školjka pa po xx letih ni več trdna kot pri novem avtu.
Če daš nižje fedre bo avto trši, školjka pa po xx letih ni več trdna kot pri novem avtu.
V hotelu sem samo gost, v mojem kamperju pa sem tudi doma!
Re: nižanje T3
Mitjas napisal/-a:Pozdravljeni!
Da ne začenjam nove teme. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje s tem.... http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/podvozje/vzmeti/sportno-vzmetenje-ta-technix-vw-transporter-t2-t3-60-45mm-vw128-ta--1322187686.html?aclct=1504666802&kw=vw+t3
Hvala!
Jaz imam 45/45 komplet zdajle že 4 leta. Vse skupaj ni nič trše od originala, samo nižje. Pri katerem koli nižanju boš moral spredaj porezati bumpstope, ker z original dolžino ne ostane skoraj nič hoda preden se nasloni. Pri 60mm spredaj bi lahko da imel problem nastaviti optiko v tovarniško področje (kar odvisno od gum in načina vožnje lahko da sploh ni slaba stvar). Za teh 200€ je super komplet po mojem. Proti originalnim 25+ let starim amortizerjem je dosti lepše pobiralo neravnine, veter na avtocesti je manj problematičen ratal (sploh v kombinaciji s širšini in nižjeprofilnimi gumami) in avto seveda tudi lepše zgleda
Če bi zdajle nabavljal bi probal najti kaj tršega (tako fedri kot amortizerji), samo jaz najverjetneje dosti bolj agresivno uporabljam avto kot večina uporabnikov. Samo to je potem kmalu v rangu 700€ za koni nastavljive amortizerje in kakšne H&R vzmeti.

