Re: marsikaj za T4

Potrebujem za T4:
-Levi električni pomik stekla (motorček je lahko zanič)
-Hladilni predal v sredinski konzoli
-Mehanizem za brisalce (motorček je lahko zanič)
-Dober mehanski ventil za toplo vodo proti notranji pečici (moj spušča).
Več glav več ve

Pomik stekla imam rocni,če imaš v mislih predal pod armaturko ,bi ga tudi moral imeti ampak je odprt,ventil kupi nov ,ker vsi rabljeni spuščajo,imam pa nekaj mehanizmov za brisalce ,povej točno kaj rabiš da pokombiniramo
Živeti brez kombija je mogoče,vendar brezveze!

Bostjan, hvala za info, vendar nimam originala vgrajenega... Tako da mi tak kit ne pride v poštev. @Bobo, se oglasim ob priliki... Brisalci so ok, vendar ripen že skoraj ni več, tako da samo čakam, kdaj bom spet slep ob nalivu....
Več glav več ve

mondxxi napisal/-a:Potrebujem za T4:
-Levi električni pomik stekla (motorček je lahko zanič) DOBIL (Hvala Siluxu)
-Hladilni predal v sredinski konzoli ŠE VEDNO NIMAM
-Mehanizem za brisalce (motorček je lahko zanič) Dobil hvala Deniju
-Dober mehanski ventil za toplo vodo proti notranji pečici (moj spušča) DOBIL original novo (menjal za zlato)... dela.
Več glav več ve

mondxxi napisal/-a:
mondxxi napisal/-a:Potrebujem za T4:
-Levi električni pomik stekla (motorček je lahko zanič) DOBIL (Hvala Siluxu)
-Hladilni predal v sredinski konzoli ŠE VEDNO NIMAM
-Mehanizem za brisalce (motorček je lahko zanič) Dobil hvala Deniju
-Dober mehanski ventil za toplo vodo proti notranji pečici (moj spušča) DOBIL original novo (menjal za zlato)... dela.

kako pa zgleda ta hladilni predal?

Komaj našel na netu vsaj približno slikco. Tole ima možnost vgradnje 2DIN enote, jaz pa sem videl (ne vem kje že, verjetno v kakšni službeni karaveli) tako, ki ima odprtino za steklenico... Če prav razumem, se privijači namesto najnižje plastike sredinske armature. Ker je zadaj na levo in desno izhod zračenja ob prižgani klimi postane tole predal za hladno pijačo.
Več glav več ve
Priponke
centralna konzola.PNG

mondxxi napisal/-a:Komaj našel na netu vsaj približno slikco. Tole ima možnost vgradnje 2DIN enote, jaz pa sem videl (ne vem kje že, verjetno v kakšni službeni karaveli) tako, ki ima odprtino za steklenico... Če prav razumem, se privijači namesto najnižje plastike sredinske armature. Ker je zadaj na levo in desno izhod zračenja ob prižgani klimi postane tole predal za hladno pijačo.

nekje imam ,samo če se prav spomnim je luknja manjša

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost