Re: mini meeting

Če gre vse po sreči se pridružim :)

1.Caravellegl
2.Ideja
3.JureKo + Ana
4.Little John & Mici
5.Dzurdzy & family
6.NoName & Co
7.Borut & Family
8.Brunarica
9.Jaka666
10.Sela
11.Kozorrog
12.Bobo in Vida
13.Boki+Mateja+pes
14.Ljubo&Ljuba
15.Miran&Alma family
16.Tit(za ostalo familjo ne vem)
Slika
1990 Bus - 1.9TD, 6 stopenjski Audi menjalnik

1.Caravellegl
2.Ideja
3.JureKo + Ana
4.Little John & Mici
5.Dzurdzy & family
6.NoName & Co
7.Borut & Family
8.Brunarica
9.Jaka666
10.Sela
11.Kozorrog
12.Bobo in Vida
13.Boki+Mateja+pes
14.Ljubo&Ljuba
15.Miran&Alma family
17. Robi + Urša
Učinki kampiranja so različni, študije pa so pokazale, da se ljudje podzavestno želimo povezati z naravo! Tedenski ali mesečni vikend "kamp-beg" ne bo le osvežil vaših misli temveč bo blagodejen tudi za vaše telo.

Zdravo!

Še nekaj info.
Zgleda in upam, da vreme BO! :)
Kot napisano: začetek zbiranja po 14.uri, kdor hoče lahko pride tudi prej, pri nas in v bližini mu ne bo dolgčas. Sam bom tam od nekje 9., 10. ure. Nekaj jih pride šele popoldne (služba, druge obveznosti).
Imam na razpolago velik tigan (na katerega se bo vrglo proti popoldnevu, ko bo udeležba večja), velik hladilnik, velik naraven hladilnik, umivalnico ... Kdor želi si orodje oz. pripravo lahko pripelje tudi s sabo. Sam bom prispeval nekaj za na žar in ko se bo peklo, se lahko s svojimi porcijami pridružijo tudi ostali (ker tigan je res velik) in se vse skupaj pripravi, da ne bo kompliciranja. Dal bom tudi svoje grelne posode, da bo ostalo toplo. Drugače pa kot dogovorjeno, vsak si kaj pripelje s sabo. Pripeljite tudi svoj pribor.
Ne pozabite se toplo obleči, ker zvečer in zjutraj zna biti hladno. Lahko bom tudi zakuril ogenj in bomo v krogu imeli kako debato, morda bo kdo kaj zapel in zaigral :) .
Zvečer se pri nas (zaradi režima, sosedov, del. časa itd.) zaključi okrog 23. ure.
Zjutraj bo vstajanje o. 8.00, sledi kavica, zajtrk, pospravljanje prizorišča itd., okrog 10.00 pa bi se odpeljali proti Logarski dolini. Vmes bi bil kakšen postanek (Igla, Solčava - prireditev) za kakšno pijačo, kavico...
Glede Logarske: vstopnina znaša 7 oz. 8 EUR, sam pa sem z izgovorom, da bomo tam kaj pojedli "zdilal" na polovičko, se pravi 3,5 EUR. Vstop je seveda prost, kdor noče mu tudi ni treba. Glede hrane pa mi je iz Logarskega kota poslala ponudbo, ki vam jo tudi prilagam. Tudi tukaj seveda - kdor hoče - se lahkom odločite med ponujenim ali se pač ne odločite za nič. Prosim pa vas, da kdor je zainteresiran, se odloči in javi kaj bi jedel. Opozoriti pa moram, da lahko izberemo največ dva različna menija (ker niso gostilna in nimajo vsega ves čas pripravljenega). Odločitev je na vas: povejte ali je kosilo predrago in bi raje malico ter katero potem pa bomo videli in se lažje odločili. Sporočiti ji moram do petka.
Sam vas bom nato po hitrem postopku zapustil, ker imam po 12. uri naslednje goste.
Če sem kaj pozabil, še napišem; če ima kdo kakšno vprašanje, me lahko pokliče na 031 335 002.

l.p.
Urban Jakop
bano

Ker noče prlept priloge, pač tkole:

PLANŠARIJA LOGARSKI KOT
PONUDBA ZA SKUPINE
KOSILA
KOSILO 1
Cena: 7,50 EUR / os.
Goveja juha
Svinjska pečenka
Pražen krompir
Riž
Solata
Sladica
----------------
KOSILO 2
Cena: 8,00 EUR / os.
Goveja juha
Svinjska pečenka
Paniran piščanec
Pražen krompir
Mešana zelenjava
Solata
Sladica
-----------------
KOSILO 3
Porova juha
Svinjski zrezek z gobicami
Sirovi štruklji
Pečen krompr
Mešana zelenjava
Solata
Sladica
------------------
KOSILO 4
Cena: 9,00 EUR / os.
Goveja juha
Svinjski zrezek v naravni omaki
Paniran puran
Široki rezanci z gobicami
Pečen krompir
Solata
Sladica
------------------
KOSILO 5
Cena: 10,00 EUR / os.
Goveja ali porova juha
Jelenov medaljon v smetanovi omaki
Sirovi štruklji
Ajdova kaša z gobicami
Pečen krompir
Mešana zelenjava
Solata
Sladica
--------------------
KOSILO 6
Cena: 11,50 EUR / os.
Gobova in goveja juha
Medaljon po logarsko
Paniran puran
Sirovi štruklji
Žlinkrofi
Pečen krompir
Mešana zelenjava
Solata
Sladica

PLANŠARIJA LOGARSKI KOT
Tatjana Klemenšek, Logarska dolina 15, 3335 Solčava
Tel.: 00386 41 210 017
logarski.kot@gmail.com www.logarski-kot.si

KOSILO PO SOLČAVSKO
Cena: 12,50 EUR / os.
Aperitiv
Juha sirnica in goveja juha
Jelenovi medaljoni v smetanovi omaki
Sirovi štruklji
Ajdovi štruklji
Hrušavi žlinkrofi
Pečen krompir
Mešana zelenjava
Solata
Sladica

JEDI NA ŽLICO
MALICA 1
Cena: 6,50 EUR / os.
Gobova juha
Ajdovi žganci
Zavitek
---------------
MALICA 2
Cena: 6,00 EUR / os.
Domača klobasa
Krompirjeva solata
Kruh
---------------
MALICA 3
Cena: 6,50 EUR / os.
Jota
Zavitek
----------------
MALICA 4
Cena: 7,50 EUR / os.
Oglarski golaž
Ajdovi žganci
Palačinka z borovnicami
----------------
MALICA 5
Cena: 7,00 EUR / os.
Gobova juha
Ajdovi žganci
Sladki sirovi štruklji

PLANŠARIJA LOGARSKI KOT

PIKNIK KOSILO
Gobova juha
Pleskavica, kotlet
Pečen krompirček
Gorčica, ajvar
Paradižnik, paprika, čebula
Kruh
----------------------------
DEGUSTACIJA SOLČAVSKIH JEDI
Suhomesnati izdelki
(savinjski želodec, salama, slanina, budjola)
Domači siri
Skuta
Masovnik
Bezgov sok
-----------------------------
DEGUSTACIJA SLADKE SANJE
Degustacija sladkih štrukljev Logarskega kota
(sirovi, ajdovi, pehtranovi, borovničevi)
Bezgov sok

PLANŠARIJA LOGARSKI KOT

--------------------------
bano

Iz lastnih izkušenj:
Gobova juha je odlična, nasitna. Taka je vsaj včasih bla (1 leto nazaj). :lol:

Namig za izlet:
Iz Logarske se lahko potem odpravite čez Pavličevo sedlo v Avstrijo in nato ali proti Železni kaplji ali spet čez prelaz na Jezersko in naprej. Lahko greste proti Pavličevemu in nato po panoramski nazaj proti Solčavi in tam obiščete prireditev (link v prejšnjih postih). Lahko se vrnete proti Lučam in zavijete desno za Podvolovljek in pridete na Kranjski Rak (izhodišče za Veliko planino) in nato pod prelaz Črnivec ter proti Kamniku.
Sicer pa kaj bi govoril starim kamperjem, se bodo že znašli. :wink:

Se vidmo!!
bano

Mene žal ne bo (grem na prjatlovo poroko) moj Transcamper pa pride, prijavljam brata in fotra :)

1.Caravellegl
2.Ideja
3.JureKo + Ana
4.Little John & Mici
5.Dzurdzy & family
6.NoName & Co
7.Borut & Family
8.Brunarica
9.Jaka666
10.Sela
11.Kozorrog
12.Bobo in Vida
13.Boki+Mateja+pes
14.Ljubo&Ljuba
15.Miran&Alma family
17. Robi + Urša
18. Bias: Žiga & Drago aka Silence

Tole je pa ful organizacija, pohvalno!

Mi2 navijava za dva menija, pa bomo vidl kdo bo zmagu :lol:

KOSILO 4
Cena: 9,00 EUR / os.
Goveja juha
Svinjski zrezek v naravni omaki
Paniran puran
Široki rezanci z gobicami
Pečen krompir
Solata
Sladica
ali
KOSILO 2
Goveja juha
Svinjska pečenka
Paniran piščanec
Pražen krompir
Mešana zelenjava
Solata
Sladica
Ljubo&Ljuba

ljubo napisal/-a:Ideja, mi2 greva tud u soboto zjutri. A prideta mim Domzal pa gremo skupi :roll:

8) Živ 8)
Iz Grosuplja odrinemo ob osmih,nekje vmes poberemo še Janeza in Mici in res bi se lahko nekje dobili,da bi bila bolj zajetna kolona.
Mogoče nebi bilo slabo,če bi se na počivališču v Lukovici dobil.
Jaz sem za solčavsko kosilo in joto z zavitkom.
ZA PRIJATELJE

ok, zmenen, povej samo kdaj priblizno boste na Lukovici, da se midva pridirkava.
Zdej pa hitr po kokice in pivo in navijat pred sosedov TV :wink:

Me pa prav zanima kako se bo razvil s temi meniji, so ze 4 predlogi od 4 oseb :lol: :lol:
Ljubo&Ljuba

Zdravo,

ker sta možna dva menija bi izbral
Kosilo 4 - 1x
Kosilo 2 - 1x
lahko pa eno ali drugo kosilo 2x , ker nisva izbirčna, pes je pa zmeraj pripravljen sodelovati.
Še eno vprašanje, koliko časa nas je caravellegl torej pripravljen gledati?
Petek popoldne (20.9.), soboto (21.9.) in nedeljo dopoldne (22.9.)?
Ni mi namreč popolnoma jasno glede na program, lahko pa sem tudi kakšen podatek zgrešil.

Lep pozdrav, Boštjan

Povejte, kdaj bo zbor na Lukovici, se še mi pridružimo. Dopoldan bo naša odprava še skočila do Raduhe, če bo vreme ok, potem pa pridemo na prizorišče. V nedeljo bova pa preskočila kosilo. Se pridruživa vožnji, potem pa malo pokolesariva do slapa.

LP
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Boki, nažalost petek ni vključen v program :) , morda kdaj drugič. :)
Da povzamem:
PETEK: vsak zase :lol:
SOBOTA: zbor po 14. uri (kdor hoče lahko pride tudi malce prej, sam bom tam od nekje 10. ure), žar po 17. uri (moj in pridružen del; seveda lačni lahko jedo tudi prej :) ), kurjenje/gretje po 20. uri, vmes prosto po Prešernu ...
NEDELJA: vstajanje o. 8. ure oz. kakor hitro kdo more :lol: ; zajtrk/kavica/pospravljanje do 10. ure, o. 10. ure vožnja do Logarske doline, kosilo (kdor bo) o. 12. ure, nato prost povratek oz. zaključek upam, da prečudovitega vikenda :D [smilie=pdt_aliboronz_07.gif]

Za več inf. idr. beri moje prejšnje eseje.

Ka bi dal, da zmagajo, čist na konc....
bano

mi2 bi nekaj na žlico .piši Little John & Mici malica št.5 2X zbor na bencinpumpi v Lukovici je priročen še za uro se odločite ! ali bi bila 9ta ura prezgodnja ,pa se pol vmes lahko še na kakšen kufe ustavimo . [smilie=pdt_aliboronz_02.gif]

8) Živ 8)
Zbor v Grosuplju je predviden ob 8h,na počivališču Lukovica pa med 9 in 9.30.
Vmes se bomo pa še malo slišali,da se nebo preveč na mestu stalo :D
Tole z nedeljskim kosilom se zna malo zakomplicirat,zato bi mogoče bilo smiselno,da ugotovimo kdo bi na kosilo šel in nato udarimo en T3 meni,ki bi lahko bil takle:
- juha
- žganci
- štruki
ali nekaj zelo podobnega in glede na to bi se lahko lažje dogovorili v gostilni,kajti jutri je potrebno javiti,koliko in kaj.
ZA PRIJATELJE

Tud men se zdi, da je prevec na izbiro in vsak zase navija :lol:
Se strinjam z Idejo, da je treba najprej sploh videt koliko bi nas jedlo. Vsekakor bi bilo dobro, da je poleg njegovega predloga tudi en od zgoraj navedenih kosil na razpolago, k eni ne maramo zgancev, pa ne moremo brez mesa, pa vse tak :wink:

Ce nas pa ne bo velik zainteresiranih za kosilo, pa se zemri lahko zjutri pojemo en zajtrk, gremo u Logarsko na ogled al karkol ze, placamo "normalno" vstopnino in gremo pol vsak po svoje na kosilo nekam na poti domov..
Ljubo&Ljuba

Bom jaz danes gor poklical pa vprašal, kaj imajo stalno na razpolago (za vsaj 10, 20 porcij; mislim, da je to gobova juha itd.) in ni potrebnega ekstra naročila, pa si bo potem vsak naročil kar mu paše.... da se ne bo preveč kompliciral in pisal pa sešteval, delil. Itak bomo pa tako zgodnji (okrog 12. ure), da nam ne bojo ostali turisti že vse pojedel :lol:
Pri vstopnini 3,5 pa naj kr ostane. :D

Vam javim!
bano

Tkle je:

Da bodo gospe skuhale kosilo, nas mora biti najmanj 10!
(zaenkrat je kosil po mojem seštevku 7 + 1(jaz), malic pa 3)
Torej pripišite kdor bo še kosil, potem (če nas bo dovolj) pa se bomo očitno odločili med kosilom št. 2 in 4.
V nasprotnem primeru nas v Logarskem kotu čaka vseeno (kot vsakodnevna ponudba) naslednja hrana: GOBOVA JUHA, AJDOVI ŽGANCI, GOLAŽ, SIROVI ŠTRUKLJI, MALINOVE PALAČINKE, KMEČKI NAREZEK, SIROVA PLOŠČA.
V tem primeru si vsak naroči kar mu paše (mislim, da tu ne izvisijo tisti z malico št. 5 :) )
Tako mi je bilo sporočeno iz Logarske.

Torej javite se še za kosilo, ostali lahko gor izberete nekaj iz krepkega tiska.
Prosim pa vas za resnost in korektnost, ker bom v nasprotnem primeru nosil posledice jaz - turistični delavci v dolini ne smemo biti skregani :wink:

Upam, da sem sedaj situacijo dovolj poenostavil...
bano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost