VW T4 - Težave z vžigom-grelne svečke?
Objavljeno: 03 Avg 2018 08:38
Pozdravljeni!
Imam težavo z vžigom. Namreč že 2x se mi je zgodilo, da kombi ni zaštartal, včeraj in danes pa tudi ne. Opazil sem, da se mi ni prižgala lučka za grelne svečke (tista rumena vijugica). Kaj storiti? Rele sem preveril in dela...
Hvala za odgovore! Upam, da ga popravim do septembra predno štartam v grčijo
Imam težavo z vžigom. Namreč že 2x se mi je zgodilo, da kombi ni zaštartal, včeraj in danes pa tudi ne. Opazil sem, da se mi ni prižgala lučka za grelne svečke (tista rumena vijugica). Kaj storiti? Rele sem preveril in dela...
Hvala za odgovore! Upam, da ga popravim do septembra predno štartam v grčijo