Re: Slike

Verjetno ste opazili, da se na forumu ne prikazujejo nekatere slike, ki so bile shranjene na stran shrani-si, v forum pa prilepljeni linki oziroma povezave do slik. Tudi sam uporabljam to stran za nalaganje slik in opazil sem, da v moji predstavitvi manjka kar nekaj slik. Opazil sem tudi pri drugih.

No, malo sem sitnaril in dobil tale odgovor....

Spoštovani,

Pri zagotavljanju storitve shrani.si smo imeli določene tehnične težave, rezultat katerih je lahko, da so iz shrambe umaknjene določene fotografije. Ugotovili smo, da se je to zgodilo predvsem pri neregistriranih uporabnikih. Podatkov o tem, katere fotografije so izginile nimamo.

Če so bile med temi tudi vaše fotografije, se vam za neprijetnost iskreno opravičujemo.

Hvala in lep pozdrav
,

Toliko v vednost, če se kdo jezi kaj je s slikami. Jaz bom moral to še enkrat naložit in popravit prispevke, ker imam iste linke tudi na spletni strani...

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/

Ja, tudi v moji temi jih je ogromno manjkalo.

Sem pa zadnjič te slike znova naložil in jim je avtomatsko dal iste linke, tako da nisem rabil nič popravljati postov.

No enih par vseeno ne gre, večina pa je šla.

Ker so velikosti slike narejene s telefonom večje kot dovoli forum, je možno narediti, da jih samo pomanjša na divoljeno velikost ?
Ker drugače s telefona ne morem naložiti slike...

Podpora z dodatki za samodejni resize slik na forum je zelo slaba. Intenzivno iščem dobro rešitev..
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost