Stran 1 od 1
nižanje T3
Objavljeno: 19 Nov 2010 22:42
Napisal/-a bljek
pozdravljeni,
mene zanima katere šušte kupit za znižat T3ko spredaj za cca 4cm in zadaj za 2cm? mogoče kakšen link?
hvala in lep pozdrav
Re: nižanje T3
Objavljeno: 19 Nov 2010 23:59
Napisal/-a Anton aus
Re: nižanje T3
Objavljeno: 21 Nov 2010 00:06
Napisal/-a TommyGun
Anton, s čim si pa ti tvojega nižal? koliko cm?
Re: nižanje T3
Objavljeno: 21 Nov 2010 15:47
Napisal/-a Anton aus
TommyGun napisal/-a:Anton, s čim si pa ti tvojega nižal? koliko cm?

so še original fedri nč znižan.
Re: nižanje T3
Objavljeno: 05 Apr 2011 20:37
Napisal/-a TommyGun
http://cgi.ebay.de/FK-Tieferlegungsfede ... 2eb13f3459ta slika je najverjetneje simbolična
sicer pa pozna kdo to firmo FK?
EDIT: sem namalo pogooglal in jih kar naročil

Re: nižanje T3
Objavljeno: 06 Sep 2017 09:10
Napisal/-a Mitjas
Re: nižanje T3
Objavljeno: 06 Sep 2017 14:08
Napisal/-a Bostjan
Če nočeš da se ti bo čez nekaj časa vse škripalo ne delaj tega.
Če daš nižje fedre bo avto trši, školjka pa po xx letih ni več trdna kot pri novem avtu.
Re: nižanje T3
Objavljeno: 06 Sep 2017 15:14
Napisal/-a TITan
Jaz imam 45/45 komplet zdajle že 4 leta. Vse skupaj ni nič trše od originala, samo nižje. Pri katerem koli nižanju boš moral spredaj porezati bumpstope, ker z original dolžino ne ostane skoraj nič hoda preden se nasloni. Pri 60mm spredaj bi lahko da imel problem nastaviti optiko v tovarniško področje (kar odvisno od gum in načina vožnje lahko da sploh ni slaba stvar). Za teh 200€ je super komplet po mojem. Proti originalnim 25+ let starim amortizerjem je dosti lepše pobiralo neravnine, veter na avtocesti je manj problematičen ratal (sploh v kombinaciji s širšini in nižjeprofilnimi gumami) in avto seveda tudi lepše zgleda

Če bi zdajle nabavljal bi probal najti kaj tršega (tako fedri kot amortizerji), samo jaz najverjetneje dosti bolj agresivno uporabljam avto kot večina uporabnikov. Samo to je potem kmalu v rangu 700€ za koni nastavljive amortizerje in kakšne H&R vzmeti.