Re: Kocevski gozd

Že kar nekajkrat prej smo družinsko obiskali Madroniča, ko smo kolesarili ob Kolpi. Prespali smo na seniku, ko še niso imeli nove stavbe zgrajene. Otroci so bili navdušeni nad takim spanjem. Meni osebno je eden lepših dnevnih izletov z motorjem iz Lj in nazaj. Tam vedno obvezno za kosilo pojem postrv, pa tudi kaj drugega z dnevnega menija. Predlani sva se potikala tam okoli in glej ga zlomka dobila z njihove strani zastonj hladen tuš sredi avgusta. Prehodnih gostov gostilne je bilo polno. V kampu za senikom je bilo najmanj polovico praznega prostora. Za mizo, ki je bila prosta sva sedla in želela pojest kosilo, kasneje s kombijem parkirat v kampu prespat eno noč in zjutraj po zajtrku naprej. Vljudna kelnarca naju posluša, odide za šank in se vrne s kislim obrazom, da so ji naročili naj nama pove, da je kamp poln!!! :shock: Nisem ji verjel in grem sam preverit. Gospod za šankom, verjetno lastnik me na moje prigovarjanje in moledovanje osorno zavrne. Pišuka si mislim, saj nisem slep mu rečem najmanj pol imate praznega!! Njegov odgovor, da ga ne briga me odnese skozi vrata in z ženo brez kosila odpeljeva do Vinice v kamp Kolpa. Tam sva dobila prostor brez težav. Vseeno priporočam obisk Madroniča, predvsem ob lepem vremenu je zunaj ob vodi prekrasno.
Lp.Dadi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov