Silvester 2013/2014

Malo sem razmišljal o letošnjem silvestrovanju,ali ste za to,da se dobimo v Kranjski gori kjer je silvestrovanje na prostem z raznimi skupinami obenem pa je možnost za sprehode(Planica,Tamar....),smučanje,sankanje,pza vključuje elektriko in vodo cena pa je 15eur na noč.
Vkolikor bo kaj interesa se bom pozanimal kako je z rezervacijo prostora.
Eppur si muove!!!!!!!!

Re: Silvester 2013/2014

V Kranjski Gori je možno na postajališču za avtodome izprazniti kemično stranišče,dotočiti vodo, priklop na električno energijo, kemični WC in brezplačen Wi - fi;
Oskrba do 24 ur stane 15,00 EUR
Eppur si muove!!!!!!!!

Sem bil 2 tedna nazaj na tem postajališču in e vse res kar je napisal Johny,samo je samo ena pipa z pitno vodo in na tej je prišraufana 1,5 metra dolga cev za spiranje kaset, ne vem kje se pa pitno vodo toči. če kdo ve naj prosim pove.

masseter napisal/-a:Letos bom izgleda da vsa srečanja prešprical, vam bom pa poslal tople pozdrave iz novoletne Sardinije.

Tudi jaz se nisem udeležil niti enega srečanja,drugo leto bo bolje :D
Eppur si muove!!!!!!!!

eni imate probleme z pitno vodo !!!!!pobje sej menda ne mislite za Novo leto okrog skakat z flašo vode ?????? :oops: :oops: :oops: bi se pa zmenil da bi kaj toplega (recimo v "nezdravi" fritezi pripravl jo imam )lansko silvestrovo na Pohorju smo morali namreč vsake pol ure narezke v kombije dajat tajat -v premislek ! :D :D :D

Za fritezo sem takoj,da ne bo zopet pršut v kockah,kar se tič prijav bi bilo dobro malo vedeti koliko nas bo zaradi rezervacije v kolikor bo možna.Tekom tega tedna pa bom dobil informacije,o sami rezervaciji prostora ali se da ali ne.
Eppur si muove!!!!!!!!

Tako glede Kranjske gore je sledeče.Rezervacij za prostor ni,delajo po sistemu kdor prej pride.Jaz bom šel gor 30.12 po službi če je še kakšen interesent se lahko dogovorimo kje se dobimo in gremo skupaj,da zasedemo mal več prostora še za tiste kateri pridejo 31.12.Na dan 1.1.2014 imam namen potegniti naprej do Piancavalla vkolikor ima kdo željo se lahko pridruži :D http://www.kranjska-gora.si/Prireditve/ ... na-prostem
Eppur si muove!!!!!!!!

žal so se mi zaradi zdravstvenih problemov podrli vsi načrti za Novo leto in bom moral biti kar doma .po tej poti želim vsem vesele Božične praznike , v Novem letu 2014 pa veliko zdravja ,veselja in lepih trenutkov na potepanjih (pa čim manj okvar ) :) :) :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov