Paklenica

Prosim,da se razpišete o Paklenici če je kdo že bil,zanima me vse v kateri kamp se splača kako je z vstopninami itd.
Eppur si muove!!!!!!!!

Re: Paklenica

Johy kampiral sem v bližini vendar se ne spomnim več imena kampa ,je pa paklenica zanimiva predvsem za plezalce-alpiniste je podobno kod Ćrni kal ali Iški vindgar so pa na račun imena bile cene precej navite :roll: :roll: :roll:

Mi se v Paklenici večkrat ustavimo na poti v dalmacijo. Meni je všeč ker imam rad gore in morje, to pa dobiš tu v paketu. Sicer nisem plezalec, sem pa kolesaril in je kar zanimivo pa tudi strmo. Me je pa opozoril en domači kolesar, da se je dobro držat utrjenih poti, ker je na brezpotjih nevarnost min. V park nam pa še ni ratalo priti ker je bilo vedno vroče kot pes, posadka našega Polžka si je pa vedno bolj želela nadaljevanja poti proti jugu. Spali smo pa že v dveh ali treh kampih in so kar v redu. Voda je pa nekoliko hladnejša, verjetno zaradi podvodnih izvirov ob obali. Sicer mesto ne ponuja kakšnih presežkov zabave (mi smo enkrat celo nabasal na koncert Magazin) drugač pa štanti pa sladoled.. Hrvaška pač. to je to za kaj več bo treba pa zakurblat pa it :D
Počasi se daleč pride!

Pozdravljen,

Paklenica je zadnjih par let naša omiljena prvomajska destinacija. Kot je že zgoraj napisano je super ker imaš 10 min narazen gore in morje. Tudi če ne plezaš se kanjon splača pogledat in se sprehodit skozi, če je volja in čas (pribl 2,5h) je do planiske koče z odlično domačo slivovko. Za kolo je nujno da odpelješ relacijo Mala - Velika Paklenica. Za spanje (kopanje...) je najboljši kamp kar Nacionalni park, tik ob morju, pribl. 2km od vhoda v kanjon. Če ta še kaj zanima vprašaj.

Lp, Ata

PS: Starigrad ima tudi dobrega mehanika! mi je spigal novo cevko za dizel čas posla

Glaven podatek je ta od mehanika,saj pri naših vozilih nikoli ne veš kaj te čaka :D
Ata od Nike napisal/-a:Pozdravljen,

Paklenica je zadnjih par let naša omiljena prvomajska destinacija. Kot je že zgoraj napisano je super ker imaš 10 min narazen gore in morje. Tudi če ne plezaš se kanjon splača pogledat in se sprehodit skozi, če je volja in čas (pribl 2,5h) je do planiske koče z odlično domačo slivovko. Za kolo je nujno da odpelješ relacijo Mala - Velika Paklenica. Za spanje (kopanje...) je najboljši kamp kar Nacionalni park, tik ob morju, pribl. 2km od vhoda v kanjon. Če ta še kaj zanima vprašaj.

Lp, Ata

PS: Starigrad ima tudi dobrega mehanika! mi je spigal novo cevko za dizel čas posla
Eppur si muove!!!!!!!!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov