Re: Kakšni so plani za leto 2013?

TommyGun napisal/-a:Par dni nazaj sem na avtoodpadu dobil avtokarto Sicilije. To je najverjetneje znak kam moram it :roll:

Namige življenja je treba upoštevat. :)
Tole destinacijo sem pa tudi sam že imel v mislih. Mafia ima pa itak druge posle, kot pa težit tujcem in turistom. :)

LP
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Jaz sem bil samo po kampih, ker sem bil s šotorom! Nasvet je, da v kolikor imaš name iti v kamp v kakšnem zelo turističnem mestu pridi tja dopoldan, ker zvečer boš teško našel mesto fraj! Vsaj tako je bilo pri meni. Pa v španiji najti človeka ki zna še kak drug jezik kot španščino je tudi umetnost! Jaz osebno v Španijo ne grem več na dopust! Mi je bila Portugalska milijonkrat boljša (Faro), pa tudi ljudje so veliko bolj prijazni na portugalskem kot v španiji!

..mi mamo pa namen kar v Grčijo. Je že kdo hodil od Soluna proti Turčiji, ob morju.
Ma kdo kaj iskušenj v tem delu Grčije.

Drugače pa so znancem pred 2 letoma oropal avto v Španiji, in to na parkirišču pred plažo. Je bilo pa tako da so oni potovali in se selili iz kraja v kraj, po apartmajih in pred premikom na naslednjo točko postanka so šli še enkrat zaplavat. So jim spraznil vso prtljago iz osebnega avtomobila.

Tudi midva sva dve leti nazaj šla po Italiji in na sicilijo pa ni bilo nobenih problemov z mafijo :lol: je pa res tko kot pravi Branko :cry: na enem placu ko sva šla samo malo zaplavat so nama nameravali vlomiti vendar sem sreči imel kombi v vidnem polju in sem hitrim korakom napotil do avta in so se premislili, pripeljali so se z fordom nemške registracije not pa sami 3x pečeni.
Edini problem je bila cena bencina ki se spreminja pomoje skoz :? in temparatura piva ki ga kupiš v trgovini ki je kot čaj
naredila sva pa tako furo
Slika

Lp J&I

Hvala vsem za nasvete!
Ja, okradejo te pa lahko prou kjerkol, odvisno kolk mas srece :lol: Mene se tud na vlaku ze leta nazaj, ko sem sla iz Lj v Grcijo in mi pobrali vse, ostala sem s cunjami, ki sem jih mela na seb in z denarjem, ki je bil na varnem mestu pr men, tko da..
Ljubo&Ljuba

ljubo napisal/-a:Oj, druscina. Mene zelo mika Spanija.
Mate kake izkusnje? Je dost camper stopov, kej nevarnosti, ce spis na prostem, dragi campi.. :roll:
Kak nasvet, pliiizzz :lol:

Priporočam Andaluzijo.
vredno ogleda Trdnjava v Granadi, Tarifa najjužnejša točka z res lepim starim mestom in dnevno dražbo nalovljenih 400kg tun, Cadiz od kjer je izplul Kolumb ko je odkril Ameriko(čudovita tržnica).
Pa folk na jugu je čisto drugačen. Mi smo med premiki spali kar ob cesti bolj v notranjosti in ni bilo nobenih problemov. Priporočam premike proti jugu čez notranjost države, ker se da po kar dobri zastonj cesti hitro premagovat razdalje. Po obmorski ne prideš nikamor!!!
Pazita se opic na Giblatarju, rade segajo v žepe turistov, da je ne pobrišejo s kakšnim šopom eurčkov....

Trdnjava v Granadi je res zadeva, ki se jo splača pogledat!
Pa tudi opice na Skali so zakon :) Ne sam everče, vse kar maš po žepih ti poberejo. Če bota šla gor priporočam da greta s taxijem. Tam ko so taksiji parkirani poiščita taksista ki se najbolj dere in reklamira svoj biznis (upam, da je še tam) pa bosta po poti umirala od smeha :) Z gondolo se ne splača hodit!

ideja napisal/-a:8) Živ 8)
Jaz se pa kar tule vidim :lol:
600167_443607585715264_1657629449_n.jpg

Pa,če še kaj podobnega ubodem,sem pa sploh zmagal.
ideja.jpg

Lepo je sanjat,saj bo verjetno zopet Kanegra največkrat obiskana destinacija,ampak tudi tu se da marsikatero željo izpolnit.

Kaj pa to :mrgreen: (Pa,če še kaj podobnega ubodem,sem pa sploh zmagal.)
Slika

Lp J&I

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov