Re: Kampi+PZA po Evropi

Škoda, mi smo tudi enkrat koristili parkirišče. V bistvu smo plačali vstop in kasneje ugotovili, da je poln in tako spali zunaj pred ograjo. Smo pa s plačilom lahko koristili sanitarije, načeloma bi lahko tudi elektriko potegnili ven. Ima pa parkirišče slabo stran, da je ob avtocesti in za moj okus predaleč od centra. Sicer dobiš pri plačilu PZA povratno za avtobus, ampak to ni to.
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

No... jaz sicer še nisem tega koprskega koristil, čeravno sem tudi večkrat tedensko tisti, ki po AC dela galamo, ko se mimo vozim... vseeno mislim, da je glede na okolico (ožjo in širšo) še vedno konkurenčen s ceno in s tem, kaj ponuja. Seveda, vsak bi PZA v senci, miru pod borovci in deset metrov od plaže. Za 4 evre.... glede na to, kaj PZA v osnovi je, menim, da je OK. Nenazadnje - kaj in za kakšen dnar lahko dobim v hrvaški istri? pa na Krku recimo?... nenazadnje v Ljubljani in krajnski gori..... Konec koncev, kamp v ankaranu ni zelo daleč in je neprimerno bolj miren....

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

Men za prespat je bila super zadeva, točno dva tedna nazaj smo tam prespali, ampak je zdaj nastal problem, parkirajo lahko samo tisti ki imajo v prometno vpisan bivalno vozilo-kamper.
V dobri veri sem tja pospremil Jureta kjer so ga drugi dan preganjali prav zaradi tega. Škoda.
Življenje je potovanje,uživajte v poti,kajti cilj ni zanimiv!

dzurdzy napisal/-a:parkirajo lahko samo tisti ki imajo v prometno vpisan bivalno vozilo-kamper.

No, to je pa še večja škoda. Da bi moral dokazovat in kazat kaj mi piše v prometni. Lepo bi se zahvalil in odpeljal dalje...
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Pa ni potrebno komu kaj dokazovat!!!!
Na avtomatu kupiš kartico, jo napolniš in normalno koristiš PZA.
Meni ni bilo potrebno kakšnega prometnega kazat ali kaj podobnega.
PZA za prespat je super sanitarije super tudi čistoča, le vroče je in čez dan na tistem vročem asfaltu nemogoče živet.
Je pa v Planetu TUŠ kino in se prijetno ohladiš :-) :-)
Ga pa že širijo,....cene višajo,...
LP

Jure mi je razložil da je problem nastal, ko se je čez vikend nabralo ene gamadi kar z osebnimi avti in romuni s kombiji, nekateri se raztegnili čez tri parkirišča, sanitarije so pa naredili kot bi prašiče spustili z njive, ker drugače niso mogli uredit so uredili tako kot sem napisal...
Življenje je potovanje,uživajte v poti,kajti cilj ni zanimiv!

Ja... iz sobote na nedeljo je blo vse ok, v ponedeljek zjutraj ko smo pa ravno vstali in začeli pakirat sta pa pristopila dva mladeniča, se identificirala kot zaposlena na podjetju Marjetica koper in me vprašala če je moj avto osebno vozilo ali kamper. Povedal sem jima da je načeloma kamper ampak je v prometni vpisan kot osebno vozilo. Pojasnila sta da so se spremenila pravila in da mora biti kamper če hočemo prenočiti. Povedal sem jima da pač ni kamper ker niaem delal homologacije so pa enaki modeli avta tudi kamperji original. Sta rekal da to vse vesta ampak so pač taka pravila po novem. V bistvu sta bila zelo prijazna in na splošno delovala fajn dečka. Rekla sta da lahka še eno noč prespimo če hočemo potem pa pot pod noge.
Je bil pa iz nedelje na ponedeljek res užas tam. Pun k***c nekih ciganov in podbnih pacekov. Zvečer so bili wcji takšni da mi je šlo na kozlanje. Zjutraj ko je prišla čistilka se je moja pogovarjala z njo in je bla srota čist obupana, sploh ni vedela kje naj začne.
Pa morali bi to nekak nadzorovati, ker ta gamad je tak predrzna da eden štempla kartico potem se pa trije odpeljejo ven. Tut en švaba ni bil nič boljši... Avtodom za 100K eur pa čoln zadaj priklenjen. Ko je dal ven še stole in mizo je zasedel 3 parkinge plačal pa itak samo enga. Ravno zarad takšnih se potem zaostrijo pravila.
Načeloma je pa PZA lep. Mi smo imeli sabo kolesa tak da oddaljenost od centra ni bla problem. Prekolesarili smo celo obalo tak da tut zvečer bližina avtoceste ni bla moteča ker smo v trenutku zaspali kot ubiti... :)

V glavnem pa svetovna neumnost... da mora bit registriram kot camper.

lahk bi mel par različnih velikosti parkirišč, da bi tud prikoličarji lahk parkiral. Pač različne cene postaviš, pa je.

pa vsaj k bi 100m od avtoceste ga postavil. pa saj ni problem v tistih evrih...samo mene ful mot ropot ponoč...pač živim v naselju, kjer je tišina kot v riti in sem navajen na tišino..
"Le cesta daje potepuhu sanje,
pa naj tisočkrat mu bo grenek kruh"

Dane Zajc

PERO DAGI napisal/-a:Z različnimi cenami pridejo težave pri obračunavanju, v kolikor se plačuje preko avtomata

se strinjam, da bi se zadeve zakopmplicirale, ampak sami so začel s zahtevo, da je kombi homologiran kot camper.
"Le cesta daje potepuhu sanje,
pa naj tisočkrat mu bo grenek kruh"

Dane Zajc

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov