Kamping in caravaning sejem 2012

Včeraj bil, je kar lušno, prikolic sem si nagledal do onemoglosti :)
Se mi pa zdi, da je zelo malo različnih prodajalcev, šotorov zanemarljivo malo, potem pa kake 5 različnih ponudnikov avtodomov in prikolic. Seveda me je to zmotilo, ker so imel po 5 modelov v različnih barvnih izvedbah razstavljenih, drugače pa se je splačal sploh zarad T@B solzic, ki jo mislim "kopirat", da se mal vidi razpored, izdelava pohištva, zaključki ipd.

Zanimivost je bil tud družinski šotor brez palic, zračni žepki razporejeni, pol pa pumpo v roke pa gas.

To je to :)

Re: 10.festival kamping & karavaning 2012

mondxxi napisal/-a:Ne bom več hodu na tele festivale. Niti ene izvirne, dobre in izkoriščene ureditve AD nisem videl...
:evil:

Priznam, nič posebnega,,,predvsem vsako leto enako. Vse nad čimer sva se s punco navduševala, so ble tiste kontejnarske bajtice :D

Ampak, skoraj vsako leto dobim vzstopnico zastonj, tako da če bo drugo leto enako, grem ;)

Na letošnjem sejmu praktično nič od kampinga&caravaninga; le Freedom center je imel razstavljene prikolice.

Vse ostalo je bilo za promocijo zdravja, prehrane, čajčkarji,...

Jezen na muč...če bi pa še vstopnino plačal bi bil pa še bol...
Noetovo barko je gradil amater, Titanic pa profesionalci!

Tud jaz pa "Silence" sva bla danes, obupno. Nateg da sem dal 7 oz. 6 € za karto.

Od camping/caravaning-a bore malo oz. skorajda nič. Par camperjev, nobenega advanture terenca itd kot včasih...

Do nadaljnega ne bom več hodil, ker je škoda vsakega eura.

Edino strešni šotor CampWerk nemške izdelave me je prepričal za vsakega k si želi kaj takega je zmaga, cena cca. 1000€ ampak za moje pojme super zadeva. Predvsem nadstreški nad okni in pokrit vhod in kvalitetna izdelava, edino ko se ga zapre/pospravi je pokrit s cerado in ne zgleda tako fensi kot tisti k se skrijejo v hard top streho. Je pa za na t3 al pa terenca superca.

http://www.campwerk.de/index.php?option ... &Itemid=69

V glavnem mislim da omenjeni sejem ne obstaja več, dokler se zadeve na trgu ne popravijo in da bodo prišli novi ponudniki/raztavljalci.

PETER napisal/-a:Sm videl eno tako štirko na parkirišču ko sva prišla, kot je tvoja, za domov pa je ni blo več parkirane.

Ja sva hitro si vse ogledala, spila kavico in šla dam na južno :)

ker "narava zdravje" si sploh nisva, sam kostan sva na enem štantu notr nabavla pa je bil bolj kot ne ves črviu :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov