Re: Islandija

Tommy, vidim da tebe pa fajn matra tale Skandinavija. :D
Jaz sem isti, sem bil pri kolegici na Danski in se nisem mogel naužit te lepe dežele. Enkrat bomo šli tudi proti severu ...

LP
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Samo mud terrainke iz vitare na kamperja premontiram pa grem. :mrgreen: Ampak trajekt pa verjetno ni ravno poceni kaj? :? Drugače sem pa tudi jaz fliknjen na severne dežele. Imajo nek poseben čar, divjino, samoto, sneg, lose,... V bistvu večino stvari, ki meni sedejo na oddihu. hehe
My van isn't leaking oil, it's just marking it's territory.

imam prijatelja, ki se je pred leti preselil na Islandijo. Bil je tam pred ekonomsko krizo, in ko se je kriza začela (bilo je zajebano) in še ustraja :) je pa že on sam en pravi severnjak z vikingško brado in tattoo-ji ...in tam se oblačijo za razne dogodke v pravo viking opravo. Tud poročil se je v tej opravi. Tako da slej ko prej me bo pot zanesla tja gori... :D

Fotke so pa...neki najlepšga. Hvala.

Jaz tudi že dolgo razmišljam o Islandiji. Že ko sem rihtal kombija sem sanjal o tem...
Pa če grejo eni s tapravimi velikimi avtodomi bom jas tudi s kombijem prišel okoli.

Drugače imaš pa eno ugodno varjanto iz zagreba za cca 200 EUR povratna karta v juniju 2015.
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Uffff, tuji moja velika želja!:) Mislim da je najbolj poceni varjanta trajekt, najem sm gledu so prow neki ogromne cene za 4-4pogon plus bivalni del zravn. :shock: Je pa res da moreš par stvari spustit pole ka niso prevozne ceste za navadne avte, ma pomoje še zmeri prideš totalno navdušen nazaj! :D
http://potpodgume.com/

Živjo!
Je kdo mogoče bil v zadnjih letih z 2wd kombijem oz. kamperjem na Islandiji. Zanima me prevoznost cest in koliko Islandije si je mogoče ogledat brez 4wd? =)
V nekaterih potopisih pišejo da ni velikih problemov (razen na F cestah kjer je priporočen 4wd seveda).
http://potpodgume.com/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov