Re: Tigerbus

Tommy ,pozabil si omenit dva menjalnika ,ki sta na poti spustila dušo,zato sta nekoliko skrajšala potovanje,ker oktobra začne Sarah naprej študirat.
Drugače pa kapo dol,in v vsaki državi sta se srečala z sorodnimi dušami,različnimi vw klubi itd
Tudi jaz bi dal odpoved pa gas.
l.p
Živeti brez kombija je mogoče,vendar brezveze!

kozorrog napisal/-a:.....sam za takle hec rabiš kar močnega sponzorja....

sponzorja ja... sam na hitro - ob skromni predpostavki, da komi pije 10 litrov, da je povprečna cena goriva 1,5 € in je plan 60.000 km... je samo gorivo že krepko v petmestni številki v evrih...

pa še niti nismo začeli planirat..... :shock:

to je res življenski projekt.... drugače pa - ja precej mikajoče, všečno in človeka hitro potegne v svet sanj....

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

Boro napisal/-a:
kozorrog napisal/-a:.....sam za takle hec rabiš kar močnega sponzorja....

sponzorja ja... sam na hitro - ob skromni predpostavki, da komi pije 10 litrov, da je povprečna cena goriva 1,5 € in je plan 60.000 km... je samo gorivo že krepko v petmestni številki v evrih...

pa še niti nismo začeli planirat..... :shock:

to je res življenski projekt.... drugače pa - ja precej mikajoče, všečno in človeka hitro potegne v svet sanj....

LP; Boro

Zdele sem skalkuliral glede goriva in postalo mi je slabo :D

Takoj ko prestopiš evropska tla se cena goriva precej spremeni :)

Iran 0,06€/liter bencina
Rusija 0,7€/liter bencina

Tako da tak podvig bi po mojih kalkulacijah prišel na štiri cifre :)
Slika

Si pa kar optimist, sam tudi avto izven "Evrope" vsaj 2x več pije kot po normalni cesti.
En par triblingov brez dela in logistike pa tudi pride 880 Eur. Resnica bo nekje vmes :)

Ja lepo more bit če se imaš možnost tkole potepat. Po mojem je pa najhujši moment, ko prideš iz krajev sveta kjer ura ne pomeni ničesar, nazaj domov pa si spet trdo na tleh.
Počasi se daleč pride!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost