Vw t3 pop top thermal wrap

Je kdo že kdaj delal kaj takega

Sem mislil kar tisto pokrivalo ki je za zaščito armature kupit na meter. Uporbljal bi jo predvsem ko bo dež, ker drugače skozi komarnik malo not teče. Pa so mi odsvetoval, češ, da se skozi šive zadeva napije vlage in vode in ne funkcionira.
Ma sicer Mixi rešitev, termo prevleka ki ne prepušča vode, vendar je 30eur na meter.
Ima kdo idejo za kako cenejšo alternativo?

Re: Vw t3 pop top thermal wrap

Tole termo izolacijo sem jaz delal. Imel sem večjo srečo kot pamet in sem dobil ta material. Včasih so ga delali v Plami, ampak lani sem spraševal in ga ne delajo več. Je pa to tista srebrna folija in potem ene tri milimetre izolacije (kao stiropor mehak). Če nabolj spominja na tiste zaščite, ki jih za vetrobransko steklo kupiš... Jaz tole izolacijo dam na notranji strani, kadar je mrzlo. In se ful pozna. Imam iz treh delov - dva bočna in prednji... Res zadrži veliko toplote. Je pa res, da meni platno nič ne pušča - tud v vetru in dežju je noter suho. Se pozna, da je stručko platno šival.... :)

Tako to zgleda.. je toliko togo, da samo stoji... ko pa snamem kose, jih dam na pol oz. na tretjine in pod posteljo zgoraj...

b.jpg

Kar se tiče pa tiste "strehice" al kako se reče, ko je @NoName omenil... jaz, ker sem fensi, saj veš, jaz imam zastavo... Pomaga. Če je dež brez nekega hudega vetra lahko imam okno odprto in ne pada noter, druga dobra lastnost pa je, da dela na okno senco in ne sije direkt noter če je odprto... vsekakor priporočam. Malo platna (al pa zastavo iz VW servisa, če imaš vezo...) na vogale plastične karabinčke, ki so na gumici, tako da skoz drži napeto. Spodaj pa gume, jaz imam "pajke", ki tudi držijo napeto, zapnem jih pa kar na kak rob.... Zdaj edino ne vem, ali imaš ti gor na vogalih tiste kovinske prečke pod kotom 45--- jaz tja zapnem...

a.jpg

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost