Re: Nadgradnja in osvežitev foruma

sem imel iste težave...
Jaz pa predlagam, da bi se osnovni meni (Poglej svoje prispevke, Nove teme, Neprebrani prispevki, Neodgovorjeni prispevki, Poglej aktivne teme), vseeno pojavil v pasici, ker mislim, da je to najbolj klikan meni, da ne bo treba dvakrat klikati. Drugače pa super, čestitam in hvala!

Mene moti edino, ko napišem cel roman v hitrem urejevalniku, nato pa hočem dodati smeškota in ugotovim, da ga ne morem :) Saj na računalniku ni panike s ctrl+a, ctrl+c a težje je na telefonu, večinoma pa pišem iz njega. Ni pa to neka huda težava, stvar navade. Šit, ravno pri temu postu sem pritegnil Odgovori :)

Ko se sprehajam po temah me skoz spremlja "rdeči kvadratek" po temah tako, ker pa jaz dosti krat na dan priletim pofirbcat na forum in ko na hitro prerolam teme dostikrat ne vem če je kvadratek pred temo obarvan ali je to tisto, ki me spremlja po temah. Upam da sem toiliko razumno napisal, da bo administrator vedel kaj mislim.
Sedaj ali se da to odstranit, če ne pa vsaj v drugo barvo spremenit, da ne bo oboje rdečo.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Anton aus napisal/-a:Ko se sprehajam po temah me skoz spremlja "rdeči kvadratek" po temah tako, ker pa jaz dosti krat na dan priletim pofirbcat na forum in ko na hitro prerolam teme dostikrat ne vem če je kvadratek pred temo obarvan ali je to tisto, ki me spremlja po temah. Upam da sem toiliko razumno napisal, da bo administrator vedel kaj mislim.
Sedaj ali se da to odstranit, če ne pa vsaj v drugo barvo spremenit, da ne bo oboje rdečo.

Kaj še nič novega okoli tega.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Sploh se nisem imel še časa ukvarjat s tem. Developer pa zaenkrat še zelo pogosto daje update, ker je tema čist nova in sem bil tudi z njim na vezi. Se zna kakšna stvar še izboljšat glede uporabnosti.
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost