Re: Koga smo srečali

PERO DAGI napisal/-a:Vsakič ko vidim kombi slikan od zadaj iz drugega avta se vprašam koliko prekrškov je fotograf naredil, da se mu je prilepil na rit (rdeča luč, 'pomotoma' izsili kak avto..)
:D :lol: :lol:

Za tega zelenca slikat, tako malo iz boka, sem čakal na rondo in ko je on potegnil iz rondoja, jaz še vedno v rondoju, spremljaj promet, čakaj trenutek, ko se ga največ vidi, glej telefon, da je prav usmerjen, išči tipko za slikat... jap, pa sem mičkeno pojahal robnik.... Ampak - vse za fotko enke...

Aja, pred tem pa seveda prehitevanje, ker sem v štartu bil tri avte za njim. Za transporterja ujet se pa tudi prekrške dela in prehiteva. Vprašaj Markota in Mojco, kako sem ju ganjal prot Pivki zadnjič....

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

Boro napisal/-a:
PERO DAGI napisal/-a:Vsakič ko vidim kombi slikan od zadaj iz drugega avta se vprašam koliko prekrškov je fotograf naredil, da se mu je prilepil na rit (rdeča luč, 'pomotoma' izsili kak avto..)
:D :lol: :lol:

Za tega zelenca slikat, tako malo iz boka, sem čakal na rondo in ko je on potegnil iz rondoja, jaz še vedno v rondoju, spremljaj promet, čakaj trenutek, ko se ga največ vidi, glej telefon, da je prav usmerjen, išči tipko za slikat... jap, pa sem mičkeno pojahal robnik.... Ampak - vse za fotko enke...

Aja, pred tem pa seveda prehitevanje, ker sem v štartu bil tri avte za njim. Za transporterja ujet se pa tudi prekrške dela in prehiteva. Vprašaj Markota in Mojco, kako sem ju ganjal prot Pivki zadnjič....

LP; Boro

Ta zelenc je iz Hrastnika, hodi na hroščarska srečanja pa sedaj bo ta vikend sigurn v Lescah, no vsaj teh par let kar je avto zrihtal je prihajal.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Slika

Relacija Socerb - Dolina kak mesec nazaj. Se bi ustavil, pa pozdravil, samo me je tako na WC da sem se cel spust samo pritoževal, zakaj gremo tako počasi :D
Slika
1990 Bus - 1.9TD, 6 stopenjski Audi menjalnik

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov