Re: Slika dneva

Malo starejše izkušnje:
Na nekem drugem forumu imamo uvedeno striktno pripenjanje slik v sam forum. Zakaj?
Zato, ker raznorazni shrani.si, dropbox in nekateri starejši mrežni shranjevalci datotek lahko grejo "po gobe" oziroma so že šli.
Ne samo, da ostaneš brez filetkov, če jih pravočasno ne preseliš nekam drugam, tudi forum zgleda, kot obrana ribja kost, ker vse bližnjice v temah, ki kažejo na slike, kažejo v prazno. Dokler jih seveda ne popravi....nekdo. Skratka, veliko dela za normalno vzpostavitev. Seveda pa razumem, da je za forumski strežnik obremenilna velikost slik, kar pomeni, da se v teme ne pripenja ravno HQ slik.
V premislek... od mene.
Več glav več ve

[smilie=pdt_aliboronz_01.gif]
Dobro si napisal! Google drive je sigurno bolj 'zanesljiv' kar se obstoja tiče. Če greste pogledati temo Obnova moje T3-jke boste videli, da tam ni več mojih slik obnove, ker je spletna stran, kamor sem jih shranil, šla po gobe. Oz so jo kasneje ponovno vzpostavili a linki ne delajo. Zato tudi sam podpiram tip foruma na katerega lahko sliko direktno naložiš. OK, vem, da to verjetno ni enostavno, oz stane€€. Zato Drive :)
Aja pa še to. Na Shrani.si, ne moreš naložiti več slik naenklrat, in me skoz nekaj je** ker mi jih rotira, kljub tem, da nisem odkljukal 'rotate'

Z obema se strinjam, pri nas tudi ni tak problem s prostorom, če se pripenja slike v forum. Seveda pod pogojem, da se ne troši po nepotrebnem z hi res slikami, ampak v mejah normale. Jaz podpiram oba načina, vsak ima pa tako prednosti, kot slabosti.

Zaključek, če imate problem z nalaganjem, vržite na forum. :D :D
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Za vse tiste, ki so še vedno v dvomih, kako pripeti sliko direktno iz svojega računalnika na forum pa tale slikica.
Slike na forum.jpg

Tretji korak, ki ni označen na sliki : Pritisni "postavi v vrstico".
Testna slika.
Več glav več ve

Boro napisal/-a:Lepa fotka. Če bi bil js bolj... mehanik no... bi ti ful naredil zadnjo šipo, da bi se tako odpirala.

LP; Boro

Ups... saj ne, da je tebi nebi naredil, ampak bil je tiskarski škrat in sem hotel napisat: " Če bi bil js bolj... mehanik no... bi SI ful naredil zadnjo šipo, da bi se tako odpirala"

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

Boro napisal/-a:
Boro napisal/-a:Lepa fotka. Če bi bil js bolj... mehanik no... bi ti ful naredil zadnjo šipo, da bi se tako odpirala.

LP; Boro

Ups... saj ne, da je tebi nebi naredil, ampak bil je tiskarski škrat in sem hotel napisat: " Če bi bil js bolj... mehanik no... bi SI ful naredil zadnjo šipo, da bi se tako odpirala"

LP; Boro

Boro, saj sav se razumela.. pravim da sem jaz daleč od mehanika/strojnika... z voljo in nekaj pomoči pa se vse da :)

Saj vem, da niso VW. Ampak, mislim, da nihče pri čem takem ne ostane ravnodušen. No, uradno spremljevalno vozilo organizatorja pa je VW (slike).

Slikano pol ure nazaj....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

aha, pa še link, če koga zanima zakaj se gre.....

http://porscheparadeeurope2016.com/

LP; Boro

PS: čisto sem zmešan... kot mali otrok ko božička vidi....
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

TommyGun napisal/-a:T6 z dvojnimi drsnimi vrati :shock:

A nimajo to vsi Multivani, ali sem jaz kak detajl na sliki spregledal? :D
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov