Re: NAKLADANJE-no limits ! ! !

Zoran Janković je obiskal svinjsko farmo v okolici Ljubljane. Medtem ko se je sprehajal med svinjami v ogradi ga je eden izmed novinarjev seveda fotografiral, kar je Zoran tudi opazil in opozoril novinarja. “Da ne boš jutri v časopis pod sliko napisal kaj neumnega Janković in prasci na primer.” Napiši raje, da bom poskrbel za kmetijstvo. Drugi dan seveda izide časopis in v njem tudi omenjena slika z Zoranom med svinjami kjer piše: “Zoran Janković (tretji z leve) bo poskrbel za kmetijstvo.”
:D :D :D

Re: NAKLADANJE-no limits ! ! !

Sam tolk v info...javljam se iz Srbije kjer sem obiskal nekaj odpadov s T3-ji...fanje pleha in motorjev kokr hočte,menjalnike petstopenjske pa prodajajo v Slovenijo po 400 ojrov :x :x :x

Lepe praznike
Brezalkoholno pivo je kot pornič na radiju
Boljš z EvilEyem na morje,kot pa z Nissanom v službo

Re: NAKLADANJE-no limits ! ! !

Živijo banda! :mrgreen:

No, sem čakal da me sami najdete na moji spletni strani http://www.camper-van-fun.com. Dela je ogromno, še posebej zdej ko sta še dvojčka doma. Tommy, če greš še kdaj k Tjaši pa primi gsm v roke in pridi na enu [smilie=pdt_aliboronz_24.gif] !

Bom pa vesel vašega sodelovanja ter idej in tudi pripomb in pritožb. Se mi pa lahko javite preko moje spletne strani na strani http://www.camper-van-fun.com/contact-me.html ali pa na dnu nekaterih strani kot npr. tale http://www.camper-van-fun.com/vw-camper-vans.html, kjer se vsi vabljeni k sodelovanju z vašo zgodbo.

Lahko pišete v SLO če vam english lih ne gre, bom že prevedel ali pa lektoriral.

Se pa vsem opravičujem za odsotnost.... [smilie=pdt_aliboronz_25.gif]

Re: NAKLADANJE-no limits ! ! !

Čestitke Miki, za oboje. :) Stran smo si pa že ogledali in res vse pohvale, da si se lotil in izvedel to.

Sem si ogledal camping with kids in moram povedat, da te čist razumem glede nasvetov. Mi bomo šli pri šestih mesecih na Korziko, pa sva iz vseh strani deležna začudenih pogledov in šokiranj. Pa še hrt bo šel z nami. :D

LP
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost