Re: Enodnevni izleti

Evo ena frišna od včeraj.

Nekje ob poti do Tamarja

Slika

KG pri Jasni

Slika

Šla sva sicer že včeraj zvečer in sprobala tudi PZA pri ratrakih. Čist fajn za prespat sploh, ko je zunaj okoli ničle v kombiju pa prijetnih 20. Ponoči sem celo okno odpiral. Pomoje bom tudi pozimi probal, namesto pohajanja pa na smučke. :mrgreen:
My van isn't leaking oil, it's just marking it's territory.

rasta dela enkrat prke jezersk letemo pa pivo ali dve popijemo, drug dan pa počitek in odhod :D

rasta napisal/-a:Evo ena frišna od včeraj.

Nekje ob poti do Tamarja

Slika

KG pri Jasni

Slika

Šla sva sicer že včeraj zvečer in sprobala tudi PZA pri ratrakih. Čist fajn za prespat sploh, ko je zunaj okoli ničle v kombiju pa prijetnih 20. Ponoči sem celo okno odpiral. Pomoje bom tudi pozimi probal, namesto pohajanja pa na smučke. :mrgreen:

V soboto sva se podala v Belo krajno .Obiskala sva nekaj prijateljev .Če bo vreme tako kod sedaj pravijo domačini bo Kolpa do našega srečanja prav zagotovo že za kopat .Potem pa obvezno v Nerajec na odojka -vsak dan pečejo !

little john napisal/-a:Ali gre kdo ta vikend kaj proti morju ? Aja ta vikend je tudi srečanje v Savinjski !!

Ja mi bomo jutri odrinili v Savinjsko. John zastava je sedaj pri meni.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

little john napisal/-a:Anton ti jo kar veselo postavi,mogoče se pa kaj vidimo v Savinski .Ali bo letos že kaj sence ?

Senca je tam ko prideš noter pa se držiš desno samo je treba priti med prvimi da dobiš frei.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov