Re: Korzika 2016

Sploh ne, če se le da ne gremo v kamp in nimamo nobene potrebe po tem. V grčiji smo brez težav preživeli 3 tedne brez kampa. :) Na Korziki je divje kampiranje prepovedano in kjer smo se gibali nisem videl kakšne možnosti za spanje. Čez noč bi verjetno lahko ostali povsod, vendar smo se vedno ustavili za več dni.
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

NoName, bravo za Solenzaro. Si mi priklical 7 let stare spomine. Mi smo bili en kamp višje... U Ponte grossu (ki takrat sploh ni bil kamp...), ker nam ni uspelo prepričati lastnice u rosumarinu, da nas stlači v prenatrpan kamp. Smo pa imeli zato svoj lasten bazen kristalno čiste tople vode.
Več glav več ve

Ravno zaradi tvojega potopisa smo se ustavili tukaj. ;) Lahko bi bili brez težav pol dopusta na Saleccii in drugo polovico na Solenzari. Meni je bilo zelo žal, da nismo imeli več časa, da bi lahko kaj prekolesaril, šel v hribe, itd...

Zivijo
Mene zanima kok vas pride cena trajekta z vasimi VW-ji? Zaradi dolzine in predvsem zaradi visine? Je precej drazje kot avto? Kaka je sploh visina T3ja?
Hvala za odgovor in LP

Običajno je cena enaka osebnemu avtomobilu, saj imajo ponavadi pri 5m dolžine in 2,20m višine, prelomnico v ceni..

Ko sem bil jaz na Korziki 5 let nazaj z Toyoto Hi-luxam, je bla pot do Salecce nedostopna. Je bla lukna sredi poti, ki jo je naredila voda globoka vsaj 50-70 cm. si bom pa zapomnu to, ker smo se z mojo tako skregali tisti dan, ker jaz sem reku da sigurnooooo se pride z dzipam, oba pa da ne in da gremo z ladico okoli....nam je sou ceu dan zarad tega in se nisva vidla Salecce....je zgubila moja trma :(

Tako da bo treba ponovit.

A mas kako sliko s poti NoName?
VW BUS je zakon :)

Žal ne. V času ko smo šli mi je bila tudi suša in ni bilo treba nikjer čez vodo peljat, so bile pa vidne struge in sledi vode. Pomoje se da vedno prit, samo potrpljenje potrebuješ, ampak na koncu plaža resnično odtehta vožnjo. Če ujameš dneve brez vetra in mirno vodo je daleč najbolj toplo morje na Korziki. V kampu pa noro vzdušje..

Hmmmm...verjemi, da mam potrpljenja za prodajat ampak ni bilo varjante da bi po tisti poti prišli do plaže. Sem prou najdu slike :) Je blo pa kar nekej T2 :)

IMG_2959.JPG
IMG_2959.JPG (35.41 KiB) Pogledano 5584 krat

IMG_2960.JPG
IMG_2960.JPG (38.44 KiB) Pogledano 5584 krat

IMG_2958.JPG
IMG_2958.JPG (36.55 KiB) Pogledano 5584 krat
VW BUS je zakon :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov