Poreč in Bohinj 2015

Tako, dopust zaključen, letos sva prvič kampirala s kombijem cel teden (ker do sedaj še ni bil čisto dokončan). Zaradi visoke nosečnosti nisva upala iti dlje kot do Istre zato sva se odločila za kamp Zelena Laguna v Poreču, katerega lahko samo pohvalim. Urejene sanitarije, veliko sence, voda pa... Istra like.:) Aja, pivo v trgovini: six pack=10eur. So kar navili cene naši sosedje...
Slika

Letos sva si privoščila tudi Brunnerjevo mobilno kuhinjo, ki se je obnesla več kot odlično
Slika

Že takoj po nastanitvi in jasno prvem spitem pivu :) sva naredila krog po kampu, da pogledava, če je še kak vw kombi v kampu. Od vw so prevladovale T5, trojk je bilo bolj malo. Tale je bil v najini neposredni bližini
Slika

Srečala sva tudi našega forumaša Rokota, slike nimam:)

Tale Amerikanc ima juhuhu kubikov in da, je bencinar:)
Slika

Slika

Nekateri si privoščijo luksuz:)
Slika

Še ena zvečer ob pivu:
Slika

Po 6 dneh pa sva za eno noč šla še v Bohinj za kar sva potrebovala 5 ur :). Idrija-Cerkno-Novaki-Davča-Sorica-Bohinj. Pot se vleče kot čreva, višinskih razlik pa sva vse skupaj naredila pomoje ene 3000m. Brez stikala za prisilno hlajenje je moj kombi huhan in pečen:)
V Bohinju sva poskusila v kampu Zlatorog, a je bil čisto poln, dveh zvezdic pa si gotovo ne zasluži. Sanitarije obupne, parcel sploh ni, vse prosto po Prešernu, elektro omarice so bolj redek pojav. Za dve osebi bi plačala 30 eur na noč, za kar pa raje kampiram v gmajni :) Tukaj je link do poti
https://www.google.si/maps/dir/Pore%C4% ... m1!1b1!3e0

Re: Poreč in Bohinj 2015

V Bohinju sem včasih preživel kar doberšen del poletja bil sem inštruktor in serviser v lokostrelski šoli .Takrat je bil avtokamp pojem kvalitete,potem je pa prišla Petrletova denacionalizacija pa je cerkev zasegla pol kampa .Kar ni cerkev uničla so se pa vrli Bohinci med sabo zj... enako tudi bližnji hotel .Sta se pa vsaj na morju mela lepo .Zame je sedaj prevroče bova šla verjetno malo kasneje na morje.Negdo je na forumu rekel da je AC Sirena zelo v redu .Ko bo malo manj gneče bomo poizkusili.Kdaj imate rok? Sin ima mesec stara dvojčka !!!

Lep dopustek na off. Drugo leto še bolj na lahceno na dopust, potem pa samo gasa po svetu. Sem pa ugotovil, da bom tudi sam razmislil o stikalu za vklop ventilatorja, ker sem letos ene dvakrat v vsej vročini vklapljal gretje, da sem malo razhladil sistem - vsakič med čakanjem v koloni, na klancih nikoli. Enkrat se je celo lučka prižgala...

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

Ja, to je res pametno. 3 leta nazaj sem šel na Faaker See čez Ljubelj pa sem vmes moral čakati, da se je motor shladil, ker je preprosto tehnološko nedovršeno in je prevelik časovni zamak, oz, voda prewpočasi kroži. Takoj ko sem prišel nazaj sem ga vgradil, pa kar na drugo hitrost. Od takrat naprej lahko tišim v katerikoli klanec in se kazalec temperature niti malo ne premakne :)

Poreč ja ja bil že v tem kampu tudi se imeli fajn. Ne vem pa zakaj imajo rdeč napis v zeleni laguni.

Res pa da trojke toliko kolikor jih je ponavadi v Medulini jih nikjer ne zasledim po kampu. Trenutno sva v Biogradu in nimam konkurence ker je edina trojka v kampu, res pa da sva v dragem kampu pa še v extra zoni ali za dva dni nema veze cena.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov