Predelava t4 caravella

Lp
Sem nov na tem zelo zanimivem foromu.Že dolgo časa sem sanjal a le, mi je uspelo, da nabavim moj sanjski avto t4 caravelo.Prej sem že poskušal z drugimi kombiji Fiat ducato panorama-prevelik za vsakdanjo uporabo,Marcedes vito nekako nezadovoljen-erja pa velikost,sedaj mi je pa uspelo nabavit dobro t4 caravvelo letnik 1999 z motorjem 1,9 tdi.Avto fenomenalen.Sedaj pa stvar sledeča.Smo štiri članska družina in moja želja je ,da še zdaj ko so otroci srednjih let ,da se še malo spoznajo z takšnimi novimi avanturami.Ker sem strasten motorist pa moram tudi nekaj več naredit za družino saj na motor štirje ne gre.Zato se obračam na vas ,da z vašimi izkušnjami,mnenji mi svetujete kako naj preuredim mojo caravello da lahko kje z družino prespimo si kaj skuhamo.Moja želja je, da bi si to uredil vse montažno saj kombi uporabljam v vsakodnevne namene.Če pa ima kdo na prodaj že kakšno narejeno stvar pojslo-mini kuhno pa z veseljem kupim.Gledal sem na yutubo razne predelave ki so svetovne.Ali obstajajo še kakšne druge strani slike za predelavo?
Da ne bom predolg :lol: :lol: :lol: upam da mi uspe,ko bom tako daleč pa še kakašna slika.
z lepimi pozdravi Miran
Za kontakt pa sem dosegljiv na tel 051 616-118

Re: Predelava t4 caravella

Miran dobrodošel....
Tud jaz sem predkratkim prešaltal na T4...odločitev se je za enkrat izkazala kot dobro...samo v T4 brez dvižne strehe ne boš spravil štiri člansko družino da bi normalno spali.
Iz katerega kraja si.
Moj namen je v caravellco spravit samo posteljo za dva...pod njo majhno omarico..in to je skoraj to...želja ja bila še strešni šotor...za enkrat pa sin kar svoj iglu zrave postavi...seveda samo za v kamp...
http://www.gumitehna.si/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost