korito

Ne vem, ali je tema že kje odprta, ampak vseeno. Odločil sem se da bom naredil hitromontažno šktlo 50x50 cm v kateri se bo skrivalo korito za roke prat, pod njim pa dva 10l rezervarčka- en za čisto in en za odpadno vodo. Sedaj pa me zanima kakšno pumpico bi rabil... Kaj priporočate, kaj odsvetujete glede na situacijo in potrebe ki jih imam (s tem mislim na uporabo pipe izključno za umivanje rok in splakovanjev kozarcev za pivo - pipe ne bom predeloval v tuš ali visokotlačni čistilec na vodo) :D tako da naj bo razumljivo da ne potrebujem nekega ogromnega pretoka :)
kaj svetujete? :D

Re: korito

Preprosta potopna črpalka ti bo čist dovolj. Pa ena pipa in je. Lahko pa kupiš že kantico s tušem in uporabljaš namesto pipe, pa potem nimaš nič dela s priklapljanjem.

LP
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Pol pa kar posodico s črpalko za vitreks na vetrobranska stekla, od golfa II recimo. :lol:
No pa še zares:
Jaz bi v tem primeru uporabil kar tisti kanister s tušem, poglej na mixi caravaning pod priročen prenosni tuš, ali nekaj v tem smislu....

Cenovno te bo isto prišlo če vzameš kanister s tušem (20L) ali pa kupiš 2 kanistra pa pumpo, pipo posebej...pipa je kake 25€, pumpa 18€, + cevi,sifonček, varovalka, protipovratni ventil. Korito bo pri meni kar iz merkurja, rostfrei skleda, premera je cca 24cm, za 3,8€ :)

no evo, je ratalo, 100 eur košta komplet za samograditelje, ki vklučuje pipo, dva 12 litrska rezervarja, napeljavo, objemke, črpalko, sifon... se pravi vse razen korita, za kar sem pa uporabil posodo za piškote za 3 eur iz merkurja :D :D

Slika

By perodagi at 2012-03-04

ja, piškoti, mamo doma eno posodo ki je ravno taka pa piškoti so bli noter, pa sem jih hotu na en talerčk strest, ko pa je mati zvedla za kaj hočem ponucat posodo, je bla burna reakcija :D :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost