vrtljivi sedeži t5

živjo mojstri hvala za nasvete okrog izolacije ,spet se obračam na vas glede sedežev "adapterjev " za t5 rabil bi 2 x :roll: :roll: a ima kdo kakšne informacije okrog tega lahko tudi rabljene.

hvala in lp

Re: vrtljivi sedeži t5

Ja, enako je rekel tudi meni na sejmu vendar, ko sem bil pri njemu v delavnici mi je rekel 100€. Mogoče bi dal za 80€ če ima dober dan, ampak preveč ceno zbijat in pričakovat, da bo možakar preživel tudi ni fer.

ne gre za zbijanje cene, gre za omenjen popust, ki pa je poteza dobrega prodajalca. V kolikor bi to potreboval, bi seveda na gotovino želel popust in glede na to da bi zadevo kupil mu izkazal tudi zaupanje in cenjenje njegovega izdelka. Vsekakor pa "na ceni kaj narediti" ne pomeni dobiti za pol cene...

bom kar v tej temi vprašal....naredil si bom vrtljivo konzolo v t5 za sovoznika,pa me zanima,če mora bit os iz centra ,ali je lahko os v centru,ker kolko gledam po netu so nekatere konzole iz centra nekatere pa ne....na oko mi zgleda da bi naslonjalo šlo mimo stebrička,nisem pa ziher.,sicer bom sprobal z sedežem,bi mi bilo pa malo vse skupak olajšano,če ve kdo iz prve roke prosim!hvala stokrat!

seveda,in sem super zadovoljen znjo...po moje boljše kot kupljene...

med sedež in kovinsko podnožje sedeža sem jo dal...dve dedelejši kovinski plošči velikosti podnožja....v obe mi je strugar vrezal kanal večjega premera v katerega sem dal ležajne kroglice,v sredini obeh plošč luknja,skozi ogromen vijak(fi mislim da 32mm al pa še več ,se ne spomnim..) z varovalno matico,skupaj zategnjeno,ravno toliko da se lepo gladko suče(skozi je še luknja pa za za vsak slučaj razcepka proti odtegovanju)...sukanje pa fiksiram z vijakom m12 skozi obe plošči (v spodnji je vrezan navoj,vijak pa odrezan,da primejo dva/ trije obrati ,in ga privijem ali odvijem z roko)... poslikano nimam žal nič,če pa zdaj slikam se pa nič ne vidi,bi moral razstavit....

peace

ROADRUNNER napisal/-a:poslikano nimam žal nič,če pa zdaj slikam se pa nič ne vidi,bi moral razstavit....

Take stvari se poslikajo.... bi bli veseli če bi lahko kak patent "ukradli".... no, za drugič se priporočamo... sicer pa vem kako je... ko začneš delat in "padeš noter" ni časa slikat...

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

sicer niti ne znam slik objavljat ,ker nisem računalniški,,,probal bom,eno sem slikal zdaj ,se vidita plošči in pa matica (tavelika).vidi se tudi t-vijak za fiksiranje kroženja.med ploščama pa so ležajne kroglice,v obe plošči pa vrezan kanal (krog) plošči pa sta skupaj zategnjeni...upam da sem komu kaj pomagal...bom pa drugič vredu poslikal ko bom narazen jemal..pitaj boga kdaj...

pozdrav
Priponke
IMG_20170328_162207.jpg

Zdravo
Kupil sem 9 sedežni T5, na hitro ga predelam za potovanja - spanje, kuhanje... Spredaj imam klop za dva.
Razmišljam o sprednjih vrtečih sedežih. Rad bi jih kje videl montirane. Je kje blizu taka mašina da si jo lahko ogledam?
Lokacija AJDOVŠČINA.

Anton

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost