Omara za orodje in nadgradnja za voziček

Prodam:
Omara za orodje, nova!
http://www.unior.com/cgi-bin/cms.cgi?do ... prod=17657
Redna cena po Unior ceniku je 354 eur +ddv
Prodam za 120 eur!

Nadgradnja za voziček, nova. Ta zaboj se postavi na vrh vozička EV in ga razširi za 4 predale, lahko pa se uporablja tudi samostojno!
http://www.unior.com/cgi-bin/cms.cgi?do ... rod=112522
Redna cena po Unior ceniku je 364 eur +ddv
Prodam za 130 eur!

Na zalogi pri meni doma in dobavljivo takoj :D

Re: Omara za orodje in nadgradnja za voziček

PERO DAGI napisal/-a:O tem govorim. Tak uniorjev voziček je 600 eur. Prazen :)

Malo mešaš jabolka in hruške.... In samo toliko da te razsvetlim, vozički tvojega priljubljenega wutha se delajo v Uniorjevem obratu v Lenartu, iz tanjše pločevine in z slabšimi vodili kot se uporablja za Unior brand.
In če govorimo koliko stane prazen voziček potem primerjaj še ceno s Stahlwille ali Hazet pa se ti bo Unior hitro zdel zelo poceni.

JureKo napisal/-a:
PERO DAGI napisal/-a:O tem govorim. Tak uniorjev voziček je 600 eur. Prazen :)

Malo mešaš jabolka in hruške.... In samo toliko da te razsvetlim, vozički tvojega priljubljenega wutha se delajo v Uniorjevem obratu v Lenartu, iz tanjše pločevine in z slabšimi vodili kot se uporablja za Unior brand.
In če govorimo koliko stane prazen voziček potem primerjaj še ceno s Stahlwille ali Hazet pa se ti bo Unior hitro zdel zelo poceni.

No, to nisem vedel. Razočaran sem nad unior orodjem, z vozičkom pa nisem imel stika.

Ivek napisal/-a:Dečki je ko kad kupoval preko Amazona?

Ja sam. Tamo moraš paziti odakle je firma - ako je iz EU samo platiš cenu artikla, kad je vani EU moraš platiti i PDV kad je cena viša od nekih 20 EUR-a.
Za male paketiče nekad ide i bez PDV, bolje je da računaš i PDV i veseliji si kad prođe bez.
V hotelu sem samo gost, v mojem kamperju pa sem tudi doma!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov