Re: T4-5ke naprodaj

Kolega iz bližine Nove Gorice mi sporoča, da ima pri sebi v Sloveniji zelo zanimiv tovorni kombi T4 letnik 2000 s samo (realnih) 172000 km. Do sedaj je vozil samo v bližini Gorizie in še ni videl soli. Trdi, da je kot nov ter da lahko tudi on opravi homologacijo, katera poleg cene 3000€ stane še 100€ in je vse urejeno na ime kupca. Če je kdo zainteresiran, lahko pokliče g. Kompara na tel. 031 312 734.
Priponke
Untitled-2.gif
Untitled-2.gif (170.5 KiB) Pogledano 7879 krat
Untitled-1.gif
Untitled-1.gif (139.93 KiB) Pogledano 7879 krat
Untitled-1.gif
Untitled-1.gif (124.46 KiB) Pogledano 7879 krat

Na tem forumu sem se od lanske jeseni "ambientiral" na T4ke. Padla je odločitev in smo šli prevzet tega italijančka. Gre za abl, letnik '99 z - kot je videti 173.000 km, ima servo in radio (sem iskal sicer tudi abs in klimo... odtehtal je pač tale primerek). Je videti dobro ohranjen, na cesti stoji odzivno in prepričljivo. Vožnja me je presenetila in takoj navdušila. Zatesnil sem mu cevke iz podtlačne črpalke, potrebuje še menjavo obeh notranjih manšet. Pri vožnji med cca 70 - 80 km/h se izpod sprednjega dela pojavlja kot nekakšno žvižganje ali glede na predrte notranje manšete lahko sumim homokinetični zglob (sicer bom to vprašal še v tehnični rubriki)? Kakor koli, primerek na zgornjih slikah bo še naprej doma na goriškem. :wink:

Pozdravljeni, na žalost se poslavljam od svoje T4. :( Razlog je ta, da nimam časa in ne prostora, da bi se mu posvetil. Za vsako željeno spremebo moram iskati nekoga, ki ima prostor ali orodje, ker žal tega sam nimam. S težkim srcem, ampak ga želim predati nekomu, ki se bo zavzel zanj, ker se meni enostavno ne izide. Dolgi delovni dnevi minevajo, kombi pa čaka. Najraje bi ga prodal nekomu iz foruma. Za resnega in poštenega kupca obstaja tudi primerna cena.
Lep pozdrav.

Povezava do oglasa:
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11287227
Life is too short, to not having a van. ;)

Živijo!

Malo razmišljamo o prodaji naše T4 westfalia syncro multivana, če je kakšen interesent tukaj naj se javi v zasebno, drugače gre avto na mobile.de ,ker pri nas pomoje ni posluha za te avte.

Lp Aleš
Pain is temporary glory is forever!!!

Pozdravljeni kolegi. Pred kratkim sem prodajal svojega T4, a sem ga še zadnjič vzel seboj na turo tako, da sedaj je doma. Ker me zadnje dni res v večini kličejo sami "čudaki" in sprašujejo nerelevantne stvari okoli avta, dogovarjam se za oglede, odpisujem na 10 emailov, kličejo ponoči ipd., potem pa nihče ni resen, da bi si prišel avto pogledat in mi jamrajo po telefonu kako nimajo denarja. Enostavno ne vem ali ste imeli vi tudi podobne primere, ker ne vidim razloga. Kdor si želi tak avto, si ga pač kupi.

V glavnem, prodajam svojo T4-ko, ker se selim v tujino in končujem magisterij. Avto je registriran do 18.10.2017, treba bo nardit čez 2-3k km olje in filter, drugače pa kot piše pragi žal rjavijo, drugače avto funkcionira normalno. Če se komu zdi, da sem dal ceno previsoko, verjetno sami veste koliko denarja je potrebnega za takšen hobi.
Prosim res, če koga zanima tak avto, mu bom rade volje pokazal, razložil in spustil ceno, ker sam vem kako težko sem si ga privoščil kot študent.
Lep pozdrav. Spodaj pa še link od avtomobila:

http://www.avto.net/_2016mojavtonet/det ... drubrika=0

Krtkova napisal/-a:
Makinho90 napisal/-a:
Makinho90 napisal/-a:
Ja tole bo, hvala mondxxi. Ne vem zakaj povezava ni delovala.

T4 je še zmeraj na voljo. Ker se kmalu selim v tujino, spuščam ceno na 1500 EUR. Vabljeni na ogled.
Lep pozdrav.

Živjo, a je to vozilo še na voljo?
Hvala :)

Pozdravljeni, kombi je bil prodan pred mesecem dni.

Lp.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost