Re: LT-ji naprodaj

bobo1841 napisal/-a:http://www.avto.net/_PROSTICAS/ad.asp?ID=6010152

A je kdo v tem koncu doma ,ali pa ga pozna ,da bi ga šel pogledat če ni pregnit,ker me zanima nakup,vendar se nebi rad vozil brezveze.

Pa sem se vozil skoraj brezveze;
avto zgleda huje kot na slikah,rjav ni glih preveč razen obojih vrat ki so po moje za zamenjat,motor je kar masten,volan ,menjalnik,kardan in diferencijal so videt ok,notranjost je presenetljivo dobra in dokaj kompletna .
In manjko;
ključev kao ni prometna je izgubljena ,kao bo porihtal na UE ,akumulatorja ni bilo in nismo mogli vžgat,zato je odpadla tudi probna vožnja.
Če bi bil prodajalec normalen bi mi to lahko povedal po telefonu ne pa v kočevju in na koncu sem imel občutek da avto sploh ni njegov in ga je nekje našel ali dobil za staro železo,kar je njegova dejavnost kot od mnogih cig....
Avto bi kupil če nebi bilo tistega mutenja okrog papirjev ,kot da bom res dal jurja c..... in mu verjel na besedo,jih imamo tudi pri nas in smo se marsikaj od njih naučili.
Živeti brez kombija je mogoče,vendar brezveze!

Truble maker napisal/-a:Če bo posreči z ureditvijo papirjev... pride drugo leto v Slo... :lol: :lol:

saj glih zato sem ga dal gor,ker bo čez slab mesec možen uvoz ,ampak v tem pa boš pravi car-pardon kralj
Živeti brez kombija je mogoče,vendar brezveze!

Truble maker napisal/-a:Če bo posreči z ureditvijo papirjev... pride drugo leto v Slo... :lol: :lol:

a ti bi ga (ga boš) imel? :D o hudooo :) to pa še prikole nauš rabu sabo vlačit...no ja, ali pač ;)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost