Re: T3-ji naprodaj

5 konjev preveč

Diesel engines

In contrast to the standard flat-4 gasoline engines, all diesel engine options were of an inline configuration.
◾ 1.6 L (1588 cc) (48 bhp) (Serial # CS) Naturally aspirated Diesel inline 4, available in the US on 1982 models only.
◾ 1.6 L (1588 cc) (70 bhp) (Serial # JX) Turbocharged inline 4.
◾ 1.7 L (1700 cc) (54 bhp) (Serial # KY) Natural aspirated inline 4.

kuki napisal/-a:5 konjev preveč

...pod pogojem, da je tisti, ki je pisal oglas prepisal iz prometnega vse brez napak... morda je pa odprl dotok nafte, zvišal pritisk turbine in ga sedaj oglašuje kot močnejšega....

Kakorkoli. Jaz mislim, da se je ali zatipkal, ali zmotil ali.... da je tiskarski škrat in je noter 1.6TD. Če pa je drugače pa tudi mene zanima.... Mogoče pa kdo pokliče da razjasnimo....

LP; Boro
Slika

https://sites.google.com/site/t3boro/
Ne, da si nečesa ne upamo zato, ker je težko, ampak je težko zato, ker si ne upamo. (Seneka)

caravelle90 napisal/-a:http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12122641&display=Volkswagen%20Caravelle%20gl

Če koga zanima prodam kombi. Izključno zaradi finančne stiske.

Brez veze, raje vzemi kredit, da rešiš finančno stisko.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Z ženo prodajava 1980 2.0 Air-Cooled Westfalia California s "Pop-Top" streho.
Kupljen junija 2016 v Oregonu, USA.
Uvožen junija 2017 v Slovenijo.

Kaj je dobr?
Dobr je to, da ima velik prekatov in omarc.
Ima kuhinjo in hladilnik.
4je lahko spijo v njemu, če se streha dvigne.
Stoli se obračajo 360 stopinj.

Ima dodatno baterijo in 1100W inverter, tako da se lahko elektronske naprave polnijo tudi, ko ni v kampu.

"California" v imenu?
California je bila ena izmed prvih zveznih držav, ki so omejile emisije, tako da je z letom 1980 VW začel izdelovati "California" modele z čipom, ki pazi, da količina emisij ne preseže zastavljene omejitve. Najs, a?

Ambientalne lučke z 16 milijonov barv so kr najs zvečer.

Užitek na cesti.

Kaj pa je bedno?
Vsak poznavalec VW Westfalia kombijev ve, da je 11k za original Westfalio, uvoženo iz Kalifornije "še kr mal". Kje je catch? Ma ni ga

Kar je mal "tko tko" je dejstvo, da elektronika na dashboardu ne dela, tako da trenutno ne veš koliko hitro se pelješ ali koliko kilometrov je zares prevoženih. Ampak mam ne seznamu, mogoče ko tole bereš je že fix. Midva z ženo sva eno leto živela v temu kombiju in nisva vedla nikoli, kako hitro sva peljala, ker itak ne gre hitr. Okol 110 je najin rekord, če radar ne laže.

Bedno je tudi to, da je zaenkrat šotor na strehi strgan, tko da 4je lahko spijo v kombiju, samo, ko je toplo.

Radija ni, midva sva mela en bluetooth speaker, ki je opravljal to funkcijo.

In seveda, zadnja bedna stvar je to, da je geštel žrtev cestnega nasilja, tako da ma par šarmantnih vdolbinc in to.

U, še to je dobr ... ima nove gume in novo zadnjo os, pa še kup drugih stvari je bilo narejenih, ko sva ga kupila, da je prišel v vozno stanje. Ampak zdej prede že leto in pol, vmes sva menjala samo eno cevko in cilinder od sklopke. Prodajava ga pa zato, ker odpirava restavracijo v Ljubljani in rabva mucho dinero.

040479868
VLADIMIR
V hotelu sem samo gost, v mojem kamperju pa sem tudi doma!

Pred kratkim je bil na avtonetu oglas za T3 in je imel slikan zunaj motor 1.9tdi že z karterjem od t3. V opisu je tudi pisalo da ima ta motor za prodat zraven... zdaj oglasa ni več. mogoče kdo pozna prodajalca alpa ima kontakt?

Alpa pozna kdo koga ki prodaja kakšen pameten motor za vgradit? td ali pa tdi?
hvala

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost