Re: T3-ji naprodaj

Prodajam svojega VW T3 single cab 1.6d, 4 gang (po papirjih 1.6TD). Letnik je 1992. Ima originalno cerado (pokrit zadek), ki ni nikjer utrgan. Avto ima rjo na vsem znanih mestih za VW T3. Tehnični še velja do maja 2017. Avto se je letos poleti normalno registriral in vozil (z njim sem naredil cca 4000km), sedaj pa čaka v garaži. Prodajam, ker je mislil bit project car (stance low pa te zadeve) ampak se odpravljam na delo v tujino in zaradi pomanjkanja časa rajši prodam, kot pa da stoji..
Za člane foruma se še da zmenit za kak popust :) Na avto.net bom dal oglas ko se vrnem iz potovanja.

Interesenti naj pokličejo na 031 456 121, mail uros.krajnc90@gmail.com, ali pa vprašajo tukaj :)

Jutri grem v Maroko in me za 14 dni ni, tako da bom imel bolj oslabljen dostop do interneta / telefona.

Cena po dogovoru.
Ogled možen v okolici Ptuja.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Ja kot je Jaka napisal 500EUR je veliko. Po moje ne prodaja po delih.
Pri njem sem bil nekajkrat, ko je govoril da ima v skladišču nekaj delov in mora pospravit pa ni
bilo nič iz tega. Pred kakim letom ga je obiskal inspektor in je potem malo
pospravil svoje avtomobile, ker jih ima še več denarja pa itak ne potrebuje.
Ne vem jaz sem obupal.
LP

Pozdravljeni,se oglašam prvič,rekel bi samo to,da se rabljenega avta oz.t3 ne more kupovat oziroma dajat ocene glede na viden oglas.Avto je potrebno videt na licu mesta ,da dobiš informacije- popolno informacijo.Tisti ki pa kupujejo barvo in lak so pa tako in tako nepoznavalci,madonca je lep,kaj pa pred obnovo? ,slaba obnova -iskanje profita lastnika-nateg!!.Rajši kupim v prvotnem stanju ,čeprav je ima pretirano ceno.Kako dolgo je avto na oglasu pa je predvsem izkaz naše nekupne moči,katero nam je podelila naša država.,lep pozdrav,marjan

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost