Re: T3-ji naprodaj

napočil je trenutek da se poslovim od svojega t3 caravelle 1.6 td.
caravela je ena od 10 ki so bile kupljene pri nas leta 1990. prvi lastnik je compas holidays. ima vso opremo ki ji pripada. novo sestavljen motor z obnovljeno turbino. vžge v prvo. gre ko raketa. ima 3h menjalnik pelje 140 bp.rabi pa malo ljubezni in ličarja da ji popravi blatnike, drugače zdrava. kupec bo dobil vrhunsko karavelo!!
že zdaj mi je žal.......ampak moški mora narediti,kar pač moški lahko!

vabljeni na ogled...

jaka666 napisal/-a:zbiram ponudbe....
Slika

napočil je trenutek da se poslovim od svojega t3 caravelle 1.6 td.
caravela je ena od 10 ki so bile kupljene pri nas leta 1990. prvi lastnik je compas holidays. ima vso opremo ki ji pripada. novo sestavljen motor z obnovljeno turbino. vžge v prvo. gre ko raketa. ima 3h menjalnik pelje 140 bp.rabi pa malo ljubezni in ličarja da ji popravi blatnike, drugače zdrava. kupec bo dobil vrhunsko karavelo!!
že zdaj mi je žal.......ampak moški mora narediti,kar pač moški lahko!

vabljeni na ogled...

140 je koncna hitros al potovalna? Z mojim 3h menjalnikom (1.6td obnovljen) sem kombi(transporter) najvec 120km/h po garminu, na stevcu 130 po ravnini spravo.. zdelo se ze kod da bo masina ven pobegla :) ali pa mozno da ma caravela 3h daljso 5 prestavo? Ker v breg (crni kal, vrhniski klanec) gre 100km/h..

coka napisal/-a:Imas stevec z obratomerjem? Na kolko obratov je pri 110km/h?

S 3H menjalnikom in standardnimi gumami gre pri 3000 obratov 95km/h.
Expert za VW T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
Mercedes-Benz Klub Slovenija
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
UO Svamz

coka napisal/-a:140 je koncna hitros al potovalna? Z mojim 3h menjalnikom (1.6td obnovljen) sem kombi(transporter) najvec 120km/h po garminu, na stevcu 130 po ravnini spravo.. zdelo se ze kod da bo masina ven pobegla :) ali pa mozno da ma caravela 3h daljso 5 prestavo? Ker v breg (crni kal, vrhniski klanec) gre 100km/h..

meni gre isto z 3h in 19 ??? motorjem ga po garminu dobim do 128 kmh ,klance pa vse z čisto stotko,s tem da je najin kamper in posledično tudi tezji,no ja lani je po klancu navzdol garmin pokazal čez 140 ampak kar naenkrat motor ni hotel več sodelovati
Živeti brez kombija je mogoče,vendar brezveze!

Jaz sicer kombija ne poznam bi pa mogoče omenil drugo stvar. Res je tukaj malo višja cena kombija, ampak pri teh motorjih, če ni ravno za generalko, je večina motornih delov poceni, če ne že smešno poceni. Če je samo oljna pumpa za menjat, je to najmanjši problem.
Živiš samo enkrat, a če to narediš pravilno, je enkrat dovolj. (Joe E. Lewis)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov