Re: Homologacija tovorniškega v kamperja (novo odštekano pravilo?)
Se opravičujem za slovnične napake ali za nenavadne stavke sem na hitro spisal in še delam zraven nekaj kar zahteva visoko koncentracijo. :) Mogoče pozabil še omeniti, ko sem koncu spet kontaktiral AMZS glede informacije, da na autocommerce nimajo pojma o tem mi je gospod rekel, da jim bo poslal mai...
- Forum: Predelava vozila v kamper
- Tema: Homologacija tovorniškega v kamperja (novo odštekano pravilo?)
- Odgovori: 8
- Ogledi: 13767
- 01 Maj 2020 11:10
- Skoči na prispevek