Našli ste 1 zadetek

Re: Vgradnja mTDI

Odličen prispevek, hvala za vse koristne informacije. Trenutno imam v svoji trojki 1.9D motor, razmišljam o nadgradniji na TD ali TDI, pri verziji TDI me skrbijo nižji obrati motorja TDI, saj je že z 1.9D višje hitrosti težko doseči z nekimi normalnimi obrati. Kakšne so izkušnje z to tvojo rešitvijo...

Pojdi na napredno iskanje

cron